Aicinām sniegt informāciju par audzēkņu profesionālās ievirzes prioritātēm
Ar 1. septembri spēkā stāsies Ķekavas novada Domes 25. maijā izdotie saistošie noteikumi Nr.8/2017 „Par līdzfinansējumu Ķekavas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs”. Aicinām vecākus līdz 24. augustam sniegt informāciju par bērna profesionālās ievirzes prioritāti Ķekavas Mūzikas skolā.
Audzēkņu vecāki aicināti noslēgt Izglītošanas līgumus
Aicinām 2017./2018.mācību gada 1. klases un Sagatavošanas klases audzēkņu vecākus noslēgt Izglītošanas līgumus no 21.08.-31.08.2017. Ķekavas Mūzikas skolas 24. kabinetā darba dienās no 9.00 līdz 13.00 un 14.00–18.00.
Zinību dienas svinīgais pasākums
Zinību dienas svinīgais pasākums notiks 1. septembrī plkst. 16.00 Ķekavas kultūras namā.
Tikšanās ar pedagogiem
Informējam, ka 1. septembrī skolas foajē un arī Kultūras namā būs izlikta informācija par pirmo tikšanos ar pedagogiem un grupu stundām.
Baložos muzicēs Jauniešu simfoniskais orķestris
Novada svētku ietvaros 16. jūnijā plkst. 18.00 Baložu pilsētas kultūras namā izskanēs Ķekavas novada Jauniešu simfoniskā orķestra koncerts “Svētku noskaņas deju ritmos”. Koncerta programmā latviešu mūzika satiksies ar Rietumeiropas un Latīņamerikas ritmiem
Muzikālais kaleidoskops
Nosvinot izlaidumu laiku un gaidot vasaras iestāšanos, Ķekavas Mūzikas skolas direktore Daiga Ventniece atskatās uz aizvadītajā mācību gadā paveikto, vasaras sezonā plānoto un saka lielu paldies tiem, kas ar savu atbalstu padara to visu iespējamu.
Aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas 27. izlaidumu
Klāt pavasaris un izlaidumu laiks, tādēļ aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas 27. izlaidumu jau 27. maijā plkst. 12.00!
Čella klases pavasara koncerts
Piektdien, 19.maijā, plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolā izskanēs pavasarīgs koncerts ar čella klases audzēkņu un draugu piedalīšanos
2017.gada 27.maijā notika Ķekavas Mūzikas skolas 27. Izlaidums.
2017.gada 27.maijā notika Ķekavas Mūzikas skolas 27. Izlaidums.
Ielūdz uz Lielo dziedātāju koncertu
Trešdien,17.maijā, plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolā būs dzirdams Lielo dziedātāju koncerts ar 4.- 8.klašu dziedātāju piedalīšanos
Sveic pūšaminstrumentu konkursa laureātus
Ķekavas Mūzikas skola sveic savus audzēkņus ar godalgotām vietām VII mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles konkursā
Aicinām uz mācību gada noslēguma koncertu
Ceturtdien, 11.maijā, plkst. 18.30 Doles Tautas namā notiks Ķekavas Mūzikas skolas mācību gada noslēguma koncerts
Sveicam “Talants Latvijai 2017” laureātus
Sveicam konkursa “Talants Latvijai 2017” laureātus - Elizabeti Ozoliņu, Mārtiņu Starostnieku, Alisi Līci un Darju Makareviču. Paldies sakām skolotājiem - Elmāram Vaivodam, Daigai Rozentālei un Guntaram Gritānam, kā arī koncertmeistarēm Guntai Šmaukstelei un Jolantai Barinskai.
Sveicam Emīliju Stāmeri
Sveicam Emīliju Stāmeri ar iegūto godpilno 1. vietu VI Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Kokles spēles audzēkņu konkursā!
Ķekavas Mūzikas skola 2017./2018. mācību gadā aicina mācīties
Ķekavas Mūzikas skola 2017./2018. mācību gadā aicina mācīties profesionālās ievirzes izglītības programmās.
Darba laiks Valsts svētku laikā
Aicinām iepazīties ar izmaiņām Ķekavas Mūzikas skolas darba laikā Valsts svētku brīvdienās
Kameransamblis – diplomands Straptautiskā konkursā Lietuvā
Sveicam XI Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa "Giovani virtuosi" laureātes Katrīnu Karpli, Alisi Petroni, Alisi Līvu Jansoni un skolotāju Ludmilu Ivanicku!
Sveicam konkursa "Francis Šūberts un laikabiedri" konkursa laureātus
Sveicam Jauno vijolnieku un čellistu konkursa " Francis Šūberts un laikabiedri" konkursa laureātus – Reinu Fingeri, Katrīnu Karpli, Alisi Petroni un Alisi Līvu Jansoni!
Sveicam Mazo vijolnieku konkursa "Sienāzis 2017" laureātus
Sveicam mazo vijolnieku konkursa "Sienāzis 2017" laureātes! Konkursā Viktorija Litauniece ieguva II pakāpi un atzinību par radošāko sniegumu, Ieva Dzerkale saņēma II pakāpi,Karolīna Linberga – III pakāpi. Sveicam arī sk.Daigu Rozentāli, kcm Līga Opincāni un sk. Nataļju Grigoroviču Skarbiniku!
Sveicam Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskā mūzikas skolu stīgu instrumentu izpildītāju konkursa laureātus
Sveicam ar panākumiem Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskā mūzikas skolu stīgu instrumentu izpildītāju konkursa laureātus – Alisi Līci, Ievu Puriņu, Reinu Fingeri un Alisi Petroni!
Darba laiks Lieldienās
13. aprīlī mācības notiek pēc saīsinātā stundu saraksta. No 14. aprīļa līdz 17. aprīlim skola slēgta.
Aicinām uz Tiroles un Ķekavas Mūzikas skolas koru koncertu 12. aprīlī!
Uzaicinām trešdien, 12. aprīlī, plkst.18.00 uz Tiroles (Austrija) jauniešu un Ķekavas Mūzikas skolas koru koncertu Ķekavas Mūzikas skolas koncertzālē.
Jelgavas bigbenda koncerts
Piektdien, 31.martā, plkst. 16.00 Ķekavas Mūzikas skolā norisināsies Jelgavas novada un pilsētas jauniešu bigbenda koncerts
Pūšaminstrumentu klases koncerts
Ceturtdien,30.martā, plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolā uzstāsies Kaspara Stankeviča trompetes un mežraga klases, kā arī Eduarda Raubiško klarnetes un saksafona klases audzēkņi
I pakāpes diploms kameransambļu konkursā Nīcā
Ķekavas Mūzikas skola sveic Tomasu Matveju, Mārtiņu Pundiņu un viņu skolotāju Guntu Šmauksteli ar I pakāpes diplomu Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkursā Nīcā
Ar godalgu sveic 3.-8.klašu kori
Ķekavas Mūzikas skolas 3.-8.klašu koris ir ieguvis 2.vietu Starptautiskajā konkursā Golden Voices of Montserrat Spānijā
Ķekavas un Tabasalu Mūzikas skolu audzēkņu koncerts
Piektdien, 24.martā, plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolā koncertēs Igaunijas kolēģu - Tabasalu Mūzikas skolas - un Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi.
Sveic ar godalgu sitaminstrumentu spēles konkursā
Ķekavas Mūzikas skola sveic Mārtiņu Starostnieku ar 3.vietu II Sitaminstrumentu spēles solistu un ansambļu konkursā
Aicina uz klavierkoncertu
Šovakar, 8.martā, plkst.18.00 Ķekavas Mūzikas skolā ar klavierkoncertu iepriecinās klavieru klases audzēkņi
Sveic pūtēju orķestri
Ķekavas Mūzikas skola sveic pūtēju orķestri un viņu diriģentu Elmāru Vaivodu ar I pakāpes diplomu Latvijas izglītības iestāžu Rīgas un Pierīgas pūtēju orķestru klasē
Sveic ar atzinība Latvijas saksofonistu konkursā
Ķekavas Mūzikas skola un saksofona spēles pasniedzējs Elmārs Vaivods sveic Rutu Rēziju Auznieci ar Atzinības rakstu X Starptautiskā festivāla "Saxophonia" Latvijas saksofonistu konkursā
Apsveicam stīgu instrumentu ansambļu konkursa laureātus
Sveicam Katrīnu Karpli un Alisi Petroni ar iegūto 3.vietu Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu ansambļu konkursā "Rīgas Stīgas 2017".
Sveicam ar godalgu Kora klases valsts konkursa finālā
Ķekavas Mūzikas skola sveic izglītības programmas "Vokālā mūzika - Kora klase" valsts konkursa fināla trešās vietas ieguvēju Kristeru Cīruli
Ar panākumiem sveic klavierspēles audzēkņus
Ķekavas Mūzikas skola sveic izglītības programmas "Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle” audzēkņu valsts konkursa II kārtas laureātus Mihailu Matvejevu un Daigu Bojatjuku
Ielūdz uz klavieru klases audzēkņu koncertu
Ķekavas Mūzikas skolas un Vecumnieku Mūzikas un Mākslas skolas skolotāja Līga Opicāne ar klavieru klases audzēkņiem aicina uz koncertu 11.februārī plkst.13.00 Ķekavas Mūzikas skolā.
"Talants Latvijai 2017" Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu koncerts
Svētdien, 12.februārī, plkst.14.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē notiks konkursa "Talants Latvijai 2017" Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu koncerts
Sveicam Izpildītāju konkursa laureātus
Ķekavas Mūzikas skola sveic XXII Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu Izpildītāju konkursa laureātus Mārtiņu Starostnieku un Mārtiņu Pundiņu.
Sveiciens Kora klases konkursa laureātiem
Ķekavas Mūzikas skola sveic savus audzēkņus ar godalgotām vietām izglītības programmas "Vokālā mūzika - Kora klase" konkursā.
Gaidāma talantu konkursa pirmā kārta
Pirmajā februāra dienā Ķekavas mūzikas skolā norisināsies koncerta - konkursa "Talants Latvijai 2017" pirmā kārta, kurā muzicēs klavieru, vijoles, čella, kokles, flautas, saksafona, sitaminstrumentu klases audzēkņi.
Rotari klubs dāvina flautu
Ķekavas Mūzikas skolā otrais semestris iesācies ar patīkamu notikumu – Rīgas Rīdzenes Rotari klubs skolai uzdāvināja TREVOR JAMES flautu. Flautu pasniedza kluba pārstāve Marika Ģederte
Aicina apmeklēt vijolnieku koncertu
Ķekavas Mūzikas skolas 4.-8.klašu vijolnieki aicina uz koncertu, kas skolotājas Daigas Rozentāles un koncertmeistares Jolantas Barinskas vadībā norisināsies jau šo piektdien, 13.janvārī, plkst. 18.30.
Ziemassvētku koncerts Ķekavas Mūzikas skolā
15. decembrī plkst 18.30 Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi aicina uz Ziemassvētku koncertu.
Ķekavas Mūzikas skolas audzēknei panākumi vijoļspēles konkursā
Ķekavas Mūzikas skolas audzēkne Alise Līce ieguvusi 1. vietu Mazajā Augusta Dombrovska konkursā vijoles, alta un čella spēles konkursā.
Aicinām uz kokļu mūzikas festivālu "Gaismas ceļā"
Šī gada Adventa laikā, 26. un 27.novembrī, un 4. decembrī, jau ceturto reizi klausītājus aicina Kokļu mūzikas festivāls “Gaismas ceļā”, kas pulcēs 350 koklētājus no dažādiem Latvijas novadiem. Festivāla klausītāji varēs baudīt latviešu komponistu mūziku koklēm, tostarp desmit pirmatskaņojumus, kas radīti īpaši šim pasākumam.
Aicinām uz Latvijas 98. dzimšanas dienai veltītu pasākumu "Latviskie 20tie i 30tie"
Svinot Latvijas 98.dzimšanas dienu un gatavojoties simtgadei, Ķekavas Mūzikas skola aicina uz pasākumu "Latviskie 20tie i 30tie", kas notiks 2016. gada 22. novembrī plkst. 18.30 Doles Tautas namā.
Vecāku sapulce Ķekavas Mūzikas skolā pārcelta uz 7. novembri!
Aicinām vecākus uz Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu vecāku sapulci 7. novembrī plkst. 18.30 Ķekavas Mūzikas skolā.
Aicna uz klaviermūzikas koncertu
4. novembrī plkst. 17.30 aicinām uz klaviermūzikas koncertu, kurā muzicēs jaunie mūziķi no Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas skolotājas Leldes Paulas klavieru klases.
Kaspars Zemītis izdod pirmo no sešām ģitārspēles apguves grāmatām
Ģitārists Kaspars Zemītis - nu jau Mūzikas akadēmijas pasniedzējs - Ķekavas Mūzikas skolā nostrādāja 15 gadus un savu pedagoģisko darba pieredzi apkopos sešās grāmatās. Ir izdota un atklāšanu piedzīvojusi pirmā no tām - "Sešas stīgas. Ģitārspēles pamati".
Mūsu koklētājas sveic Jelgavas Mūzikas vidusskolu 95. gadu jubilejā
Zemgales reģiona Mūzikas skolu centrs - Jelgavas Mūzikas vidusskola - šogad svin 95 gadu jubileju. Pirmais koncerts - festivāls šo svētku ietvaros bija koklētāju festivāls "Koklītes koklēja", kas notika 20. oktobrī. Svētku koncertā piedalījās un jubilārus sveica arī Ķekavas Mūzikas skolas koklētājas.
Gunta Šmaukstele - viena no Ķekavas novada labākajām skolotājām
Ikgadējā novada labāko skolotāju godināšanas pasākumā Ķekavas Mūzikas skolas skolotāja Gunta Šmaukstele saņēma augstāko punktu skaitu nominācijā „Labākais skolotājs profesionālās ievirzes izglītības programmā”.
Ķekavas novada jauniešu simfoniskais orķestris aicina jaunus dalībniekus
Aicinām stīgu, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu specialitāšu audzēkņus sākot no 3.- 4. klases, absolventus un citus interesentus uz uzņemšanu 17. septembrī pl. 10.00 Ķekavas Mūzikas skolas zālē
1. septembra svinīgais pasākums
Ķekavas Mūzikas skolas 1. septembra svinīgais pasākums notiks Ķekavas kultūras nama zālē plkst. 16.00.
Izglītošanas līgumus varēs noslēgt augustā
Aicinām 1. klases un sagatavošanas klases audzēkņu vecākus no 15. līdz 31.augustam parakstīt izglītošanas līgumus 24. kabinetā plkst. 9.00-18.00, pārtraukums – plkst. 13.00-14.00.
Koklētāja muzicē uz Maskavas Lielā teātra skatuves
Kokles klases audzēkne Sanija Stangute pedagogs Ramona Davidone) februārī Rīgā notikušajā starptautiskajā konkursā - festivālā „Uzlecošās zvaigznes” ieguva 1. vietu. Kā balva Sanijai tika piešķirta iespēja 3. jūnijā muzicēt uz Maskavas Lielā teātra skatuves. Sanijas sniegums tika novērtēts ar grandioziem aplausiem, bet liela interese tika veltīta latviešu nacionālajam istrumentam- koklei.
Mūzikas skolu absolvē septiņi audzēkņi
2016. gada vasarā Ķekavas Mūzikas skolu absolvēja 7 audzēkņi. Klavieru klasi beidza Toms Timšans, Elizabete Brūzīte, Alīna Dolgova, kora klasi - Krista Tūmane, saksofona klasi -Laura Ribkinska, akordeona klasi - Rasa Vītoliņa, flautas klasi -Ieva Līga Kajaka. Elizabete un Rasa saņēma pašvaldības naudas balvu par teicamām sekmēm. Novēlam Elizabetei veiksmi, turpinot mācības Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā.
Radošajās dienās izzina mūziku un kultūru Latvijas brīvvalsts laikā
8.- 14. jūnijā mūzikas skolā notika radošās dienas. Gatavojoties Latvijas simtgadei, audzēkņu uzdevums bija iepazīties ar Latvijas brīvvalsts laika nozīmīgākajām mūzikas un kultūras norisēm. Pētnieku grupa devās uz Nacionālo bibliotēku, kino arhīvu, kur pētīja vēsturiskos materiālus, bet mūziķu grupa iestudēja tā laika mūziku- populāro deju Lambetvoku, Oskara Stroka Tango, kā arī iejutās tapieru lomā.
Ķekavas Mūzikas skola aicina darbā ģitāras spēles skolotāju
Ķekavas Mūzikas skola aicina darbā ģitāras spēles skolotāju. Tuvākai informācijai lūdzu zvanīt direktorei Daigai Ventniecei pa tālruni 26495088.
Jauna mājaslapa
Ar 15.06.2016. darbu uzsāk jaunā Ķekavas novada mūzikas skolas mājaslapa
Starptautiskajā pianistu konkursā Itālijā iegūst laureātu diplomu
15.- 19. jūnijā Diānas Zandbergas 7. klavieru klases audzēkne Daiga Bojatjuka piedalījās 6. Starptautiskajā pianistu konkursā „Piano Talants 2016” Milānā, Itālijā, kur nopietnā konkurencē - 21 dalībnieks no 11 valstīm, tostarp no Kanādas, ASV, Brazīlijas, Vjetnamas, Dienvidkorejas, Ķīnas utt., ieguva laureāta diplomu.
Ķekavas Mūzikas skolas bērnu koris koncertē Lietuvas galvaspilsētā Viļņā un izcīna 2.vietu starptaustikajā konkursā!
No 20. līdz 22. aprīlim Ķekavas Mūzikas skolas vecāko klašu koris ar diriģenti Vinetu Litaunieci un koncertmeistari Jolantu Barinsku devās uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu, lai piedalītos koncertā Viļņas universitātē un pārstāvētu Latviju starptautiskā konkursā “All Nations are Singing”. Brīnišķīgais Ķekavas Mūzikas skolas bērnu koris izcīnīja II vietu, sacenšoties ar jauniešu, jauktajiem un sieviešu koriem no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Latvijas un Polijas.
Sveicam I STARPTAUTISKĀ MARKA ROTKO MŪSDIENU MŪZIKAS jauno izpildītāju konkursa laureātus!
LINARDS GRAUZIS (1. vieta) skolotājs Normunds Everts; EMĪLIJA STĀMERE (1.vieta) skolotāja Inese Krauce; MONTA MIŠINSKA (1.vieta) skolotāja Evelīna Lašketa; IEVA BALODE (1.vieta) skolotāja Samanta Čipinska. DĀVIS JERONOVIČS (2.vieta) skolotāja Samanta Čipinska; LIENE STEPANOVA (2.vieta) skolotāja Evelīna Lašketa; ELĪZA STAROSTNIECE (2.vieta) skolotāja Inese Krauce. VLADLENA JURKJĀNE (3.vieta) skolotāja Diāna Zandberga; ŠARLOTE PATMALNIECE (3.vieta); DANIKA DIŠLERE (3.vieta); ELĪZA JAKOVĻEVA (3.vieta) skolotāja Līga Opincāne. Apsveicam LAUREĀTUS!
Decembrī Ķekavas Mūzikas skola aicina uz koncertiem
Tuvojoties gadu mijai, Ķekavas Mūzikas skola piedāvā apmeklēt svētku ieskaņas koncertus.
Sveicam VII Starptautiskā mūzikas skolu akordeonistu ansambļu konkursa laureātus!
DĀVIS JERONOVIČS un IEVA BALODE (3.vieta), skolotāja Samanta Čipinska
UZMANĪBU!
Piektdien (19.janvārī) skolotāju Marutu Ikasu aizvietos skolotāja Ērika Tiltiņa. Mācību stunas notiks pēc stundu saraksta. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar skolotāju Ēriku Tiltiņu!
Sveicam Sitaminstrumentu spēles konkursa laureātus!
Sveicam Zemgales reģiona Mūzikas skolu sitaminstrumentu spēles audzēkņu konkursa 1.vietu ieguvējus - MĀRTIŅU STAROSTNIEKU un MĀRTIŅU PUNDIŅU! (Skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele)
UZMANĪBU!
Informējam, ka mācību stundas pie skolotājas Marutas Ikasas otrdien (23.janvārī) nenotiks. Visas otrdienas nodarbības tiek pārceltas uz trešdienu - 24.janvāri. Mācību stundas vadīs skolotāja Gunita Ūdre. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar sklotāju Gunitu Ūdri!
Sveicam Valsts konkursa Vijoles spēlē II kārtas (Zemgales reģions) laureātus!
ALISE LĪCE (2.vieta); EVELĪNA ARTA JAKUŠKINA (2.vieta); IEVA PŪRIŅA (3.vieta) un REINA FINGERE (Atzinības raksts) - skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska.
UZMANĪBU!
1.februārī skolotājas Ivetas Grundes solfedžo stundas vadīs skolotāja Daiga Ventniece! Mūzikas literatūras nodarbības, ko vada skolotāja Iveta Grunde NENOTIKS!
SVEICAM XXIII Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu Izpildītāju konkursa laureātus!!!
MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS (1.vieta), MĀRTIŅŠ PUNDIŅŠ (2.vieta) - skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele; ELIZABETE OZOLIŅA (2.vieta) - skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele, DARJA MAKAREVIČA (3.vieta) - skolotājs Guntars Gritāns, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja. (Pielikumā var apskatīt bildes no kunkursa).
Sveicam Valsts konkursa Vijoles spēlē FINĀLA laureātes!
IEVA PŪRIŅA - 3.vieta un ALISE LĪCE - 3.vieta skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska!
Sveicam Arvīda Žilinska VI Starptaustiskā jauno vokālistu konkursa laureātu Kristeru Cīruli!
KRISTERS CĪRULIS 3.vieta, skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska.
Sveicam II starptautiskā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursa laureātus!
AGNESE JERŠOVA (Grand Prix); REINIS SILIŅŠ (2.vieta) - skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja; ANDRIS DOMBROVSKIS (2.vieta) - skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja.
SVEICAM Ķekavas Mūzikas skolas PŪTĒJU ORĶESTRI un diriģentu ELMĀRU VAIVODU!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas Pūtēju orķestri un diriģentu Elmāru Vaivodu ar iegūto I pakāpes diplomu Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Kurzemes, Rīgas, Pierīgas un Zemgales novadu skatē!
SVEICAM Vispārējo klavieru konkursa laureāti!
Sveicam Zemgales reģiona mūzikas skolu I audzēkņu konkursa Vispārējās klavierēs laureāti ELĪNU ČAPIŅU (2.vieta) un skolotāju Līgu Opincāni!
SVEICAM Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķesti un diriģentu ELMĀRU VAIVODU!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas Pūtēju orķestri un diriģentu Elmāru Vaivodu ar iegūto 3. vietu Konkursā Tallinā!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas kameransamli ar iegūto Atzinību Konkursā Nīcā!
Sveicam kameransambli ANDRI DOMBROVSKI un MIHAILU MATVEJEVU (skolotāji Diāna Zandberga un Elmārs Vaivods) ar iegūto Atzinību III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu klavieru duetu un kameransambļu Konkursā Nīcā!
Aicinām apmeklēt Koncertu "Tuvās tālās skaņu skaņās" Valmierā!
Trešdien, 28. martā plkst.17.00 Valmieras 5. vidusskolas zālē notiks Koncerts "Tuvās tālās skaņu skaņas", kurā piedalīsies Ķekavas Mūzikas skolas jaunāko klašu koris (diriģente Dace Melvere), Valmieras Mūzikas skolas jaunāko klašu koris (diriģente Marika Rolmane, koncertmeistare Līga Ivāne); Valmieras Mūzikas skolas vecāko klašu koklētāju ansamblis (vadītāja Dace Cerbule) un pedagoģes Laimas Krumholces vokālās klases solisti!
Sveicam Sitaminstrumentu ansambli ar iegūto 1.vietu!
Sveicam III Sitaminstrumentu spēles ansambļu konkursa AMBER PERCUSSION 1.vietas ieguvējus - MĀRTIŅU STAROSTNIEKU, RIHARDU OZOLIŅU, EDGARU PAŠU un skolotāju Normundu Evertu!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas kori ar iegūto 2.vietu!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas kori un diriģenti Vinetu Litaunieci ar iegūto 2. vietu II Starptautiskajā Koru mūzikas skonkursā "All Nations Are Singing".
UZMANĪBU!
Mācību diena no pirmdienas 30.04.2018. tiek pārcelta uz sestdienu 21.04.2018.
Sveicam Kameransambļu konkursa 1.vietas ieguvējus!
Sveicam Noras Novikas XI Starptautiskā Mazās kamermūzikas konkursa 1. vietas ieguvējas - Kameransambli REINU FINGERI (vijole), ALISI PETRONI (čells), ALISI LĪVU JANSONI (klavieres) un skolotāju LUDMILU IVANICKU!
Sveicam Jauno vijolnieku un čellistu konkursa "Baltijas valstīm 100" laureātus!
ALEKSA AVIŠĀNE (3.vieta) - skolotājs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Ērika Tiltiņa un Kameransambli - REINA FINGERE, ALISE PETRONE, ALISE LĪVA JANSONE, skolotāja Ludmila Ivanicka!
Sveicam Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskā konkursa laureātus!
Sveicam Kārļa Ferdinanda Amendas Starptaustiskā mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkursa laureātus! ALISE LĪCE (K.F.Amendas balva un 1.vieta), REINA FINGERE (2.vieta); IEVA PŪRIŅA (3.vieta), EVELĪNA ARTA JAKUŠKINA (3.vieta) - skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska; Kameransamblis - REINA FINGERE; ALISE PETRONE un ALISE LĪVA JANSONE (2.vieta), ALISE PETRONE (3.vieta) - skoltāja Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Ērika Tiltiņa.
Sveicam konkursa "Talants Latvijai 2018" laureātus!
EMĪLIJA STĀMERE (1.vieta) skolotāja Ramona Davidone; MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS (1.vieta) skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele; ALISE LĪCE (2.veita), REINA FINGERE (3.vieta) skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska; ALISE PETRONE (3.vieta) skolotāja Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Ērika Tiltiņa; DARJA MAKAREVIČA (3.vieta) skolotājas Guntars Gritāns, koncertmeistars Roberts Ķibermanis; ALEKSA AVIŠĀNE (Atzinības raksts) skolotājs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Ērika Tiltiņa.
UZMANĪBU INFORMĀCIJA PAR UZŅEMŠANU 2018./2019.m.g.
Ķekavas Mūzikas skola 2018./2019.m.g. aicina mācīties topošos 1.klases un sagatavošanas klases audzēkņus!
Sveicam Zemgales reģiona Mūzikas skolu konkursa "Taures skan" laureātus!!!
AGNESE JERŠOVA (1.vieta), REINIS SILIŅŠ (2.vieta) skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja!
Mūsu skolas audzēkņi muzicē kopā ar grupu "Big Al & The Jokers"!
28. aprīlī Ķekavas kultūras namā piecu gadu jubilejas koncerttūres ietvaros uzstājās grupa "Big Al & The Jokers". Šajā dienā savu dzimšanas dienu svin arī mūsu skolas skolotājs, grupas dalībnieks un ķekavnieks Eduards Raubiško. Tāpēc tieši šajā datumā koncerts notiek Ķekavā. Jau otro gadu koncertā piedalījās un dažus skaņdarbus kopā ar profesionāļiem atskaņoja arī mūsu skolas audzēkņi. Solo kopā ar grupas dalībniekiem atskaņoja topošais saksofonists Eduards Kasparovičs un trompetiste Agnese Jeršova.
Sveicam VIII mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkursa laureātus!
AGNESE JERŠOVA (1.vieta), REINIS SILIŅŠ (3.vieta) skolotājs Kaspars Stankevičs; ANDRIS DOMBROVSKIS (1.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja.
Aicinām pieteikties Ķekavas novada jauniešu simfoniskā orķestra NOMETNEI!
Ķekavas mūzikas skola un mēs – Ķekavas novada Jauniešu simfoniskā orķestra pedagogi, aicinām uz ikgadējo orķestra nometni, kas notiks no 15. līdz 20. jūlijam. Šogad izvēlētā vieta ir Drabešu Jaunā pamatskola Āraišos, nieka piecu minūšu gājienā līdz leģendārajai Āraišu ezerpilij.
UZŅEMŠANAS IESTĀJEKSĀMENU REZULTĀTI!
IESTĀJEKSĀMENU REZULTĀTI UZŅEMŠANAI ĶEKAVAS MŪZIKAS SKOLĀ 2018./2019.MĀCĪBU GADĀ BŪS ZINĀMI NO 14.06.2018. INFORMĀCIJA PAR TIEM BŪS ATRODAMA SKOLĀ PIE ZIŅOJUMU DĒĻA UN SKOLAS MĀJAS LAPĀ, KĀ ARĪ TIKS NOSŪTĪTA UZ VECĀKU EPASTIEM, JA BŪS ATZĪMĒTA NORĀDE IESNIEGUMĀ.
Ķekavas Mūzikas skola saņem Gunāra Eižēna Bērzzariņa piemiņas balvu!
27.maijā Rīgas Latviešu biedrības namā Latvijas Bērnu fonds sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrību un Brāļu Jurjānu biedrību pasniedza stipendijas konkursa „Talants Latvijai” laureātiem – mūzikas skolu audzēkņiem no visas Latvijas.
IZLAIDUMS 2018!
26. maijā Ķekavas mūzikas skolā izskanēja pēdējais šīgada absolventu koncerts, un beigšanas apliecības saņēma 23 skolas absolventi - pianistes Agne Kirilova, Alise Milliņa, Evelīna Sumeraga, Brigita Elena Auziņa, Alise Līva Jansone, vijolnieces Nora Martinsone, Melisa Osovska, koklētāja Sanija Stangute, flautiste Dārta Filipova, čellistes Dārta Cīrule, Grēta Grebže, Elīna Zelmene, trompetisti Jānis Bārbals un Renārs Laicāns, klarnetisti Roberts Brūzītis un Niklāvs Ķirpis, Saksofonisti Alens Aleksandrs Čerņa, Ruta Rēzija Auzniece, Rūta Brīvlauka, Valters Liniņš, sitaminstrumentālists Rihards Ozoliņš un kora klases absolventes Kitija Vilde un Krista Elīna Ozola. Sveicam un novēlam katram sasniegt savu izvēlēto virsotni!
Ķekavas Mūzikas skolas jaunie vokālisti plūc laurus Jauno vokālistu konkursā Aglonā!
16. maija agrā rītā, mazie un lielie kora klases vokālisti, kā arī viņu pedagogi un koncertmeistares, devās uz skaisto Aglonu. Tur norisinājās XV Jauno vokālistu konkurss “Dziedu Dievmātei”. Brīnišķīgā atmosfērā un sīvā konkurencē, Ķekavas dziedātāji mājās atveda augstus sasniegumus: I vieta Kristers Cīrulis, skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska; II vieta Kristiāna Šarāpova, skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme – Portnaja; II vieta un Atzinība par labāko Latgaliešu tautasdziesmas izpildījumu - Paula Osemļjaka, skolotājs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece; III vieta Monta Miškina, skolotājs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece; IV vieta Ketlina Zvaune, skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska; IV vieta Monta Zvaune, skolotājs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece.
Sveicam Starptautiskā konkursa MUSICA PIANOFORTE 2018 Lietuvā laureātus!
III starptautiskajā konkursā MUSICA PIANOFORTE 2018, kas notika no 4. līdz 7. jūnijam gleznainajā, Nemūnas loku ieskautajā Lietuvas mazpilsētā Prienai, piedalījās septiņi Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi. Kameransamblis MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS un ELVITA BARINSKA (1.vieta), skolotāja Gunta Šmaukstele; Klavieru duets ELĪZA JAKOVĻEVA un DANIKA DIŠLERE (3.vieta), skolotāja Līga Opincāne; Pianiste VLADLENA JURKJĀNE (3.vieta), skolotāja Diāna Zandberga
UZŅEMŠANAS EKSĀMENU REZULTĀTI!
Aicinām iepazīties ar jaunuzņemto audzēkņu sarakstiem uz 1.klasi un sagatvošanas klasēm Ķekavas Mūzikas skolā.
Skolas darba laiks Vasaras brīvlaikā!
18.06. - 24.08.2018. SKOLA ATVĒRTA DARBA DIENĀS NO PL.9.00 LĪDZ PL.17.00.
Ķekavas Mūzikas skola aicina darbā Klavierspēles pedagogus - koncertmeistarus!
Ķekavas Mūzikas skola aicina darbā klavierspēles pedagogus - koncertmeistarus ar 2018./2019. mācību gadu darbam apmācību vietās Ķekavā un Baložos. Nepieciešami pedagogi 1,7 darba likmēm (apmēram 50 kontaktsundas.) Tuvāka informācija pa tālruni 26495088.
Papilduzņemšana Ķekavas Mūzikas skolā!
Ķekavas Mūzikas skola IZSLUDINA PAPILDUZŅEMŠANU 2018./2019.mācību gadam  PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS  PROGRAMMĀS:       ♪ no 7 gadu vecuma – Čella spēle   ♪ no 7-12 gadu vecuma - Akordeona spēle, Mežraga spēle, Sitaminstrumentu spēle      ♪ no 6 gadu vecuma - sagatavošanas (pirmsskolas) klase – Čella spēle, Akordeona spēle, Mežraga spēle, Sitaminstrumentu spēle. Mācības minētajās specialitātēs notiks Ķekavā.
Arhīvs
  Drukāt