Mūsu Pūtēju orķestris nometnē Hījumā (Igaunijā)!
Agrā astotā augusta rītā, ceļā uz Igaunijas salu Hījumā devās 23 Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestra pārstāvji diriģenta Elmāra Vaivoda vadībā, lai piedalītos sadraudzības nometnē ar Tabasalu pūtēju orķestri (diriģents Valdo Rūtelmā /Valdo Rüütelmaa/), kā arī, lai pārstāvētu savu skolu XII Hījumā Pūtēju orķestru festivālā, kas norisinājās no 10. līdz 12. augustam, pulcējot vairāk kā desmit pūšaminstrumentālo kolektīvu.
STEIDZĪGI aicinām uzņemto audzēkņu vecākus noslēgt Izglītošanas līgumus skolas sekretariātā līdz 31.augustam (no.plkst.14.00-18.00)!
Uzmanību! Mācību stundas pie skolotājas Jolantas Barinskas šodien 7.septembrī NENOTIKS!
JOLANTA BARINSKA 2017./2018.m.g. LABĀKĀ skolotāja!
Ķekavas Mūzikas skolas skolotāja Jolanta Barinska māca un muzicē kopā ar pusi (apmēram 100) skolas audzēkņiem - tātad ļoti POPULĀRA skolotāja! Vispārējo klavieru skolotājs ir īpašs ar to, ka 20 minūtēs nedēļā iemāca spēlēt klavieres nepianistiem. Ārprāc! – tātad ļoti MOTIVĒJOŠA skolotāja! Jolanta ir „ izķerta” koncertmeistare – koristi, vijolnieki ir laimīgie – viņiem ir Jolanta Barinska! - tātad ļoti ATBALSOŠA skolotāja! Vēl Jolanta ir Doma baznīcas un sv.Antona baznīcas ērģelniece, Ķekavas sieviešu kora „Daugaviete” dziedātāja un koncertmeistare, kā arī mamma divām burvīgām meitiņām – tātad ļoti DARBĪGA un MĪĻA skolotāja! Kora dziedātāji raksturo Jolantu– profesionāle klavierspēlē, superforša, jauka, izpalīdzīga, laipna, smaidīga, jautra, vismīļākā, visatsaucīgākā, dažreiz gadās, ka stingra, bieži stāsta anekdotes. Mums viņa ir LABĀKĀ skolotāja!
Sveicam Starptautiskā Akordeonistu konkursa Pērnavā (Igaunijā) laureātus!
DĀVIS JERONOVIČS (2.vietu) un IEVA BALODE (2.vieta) skolotāja Samanta Čipinska
Sveicam XXVIII Starptautiskā Akordeonistu konkursa "Linksmasis akordeonas" laureāti!
DĀVIS JERONOVIČŠ un IEVA BALODE (3.vieta) skolotāja Samanta Čipinska.
Mūsu skolas jaunajiem sitaminstrumentālistiem meistarklases sniedz virtuozs dažādu sitaminstrumentu spēles meistars PAULS ANDERSONS no Vācijas.
Meistars Pauls Andersons ir Nirnbegas (Vācijā) mākslas universitātes pasniedzējs. Viņš ir daudzpusīgs un aktīvi koncertējošs mākslinieks, kurš uzstājas gan kā solo izpildītājs, gan ir arī dažādu ansambļu un sastāvu dalībnieks. Viņš spēlē daudzu stilu un laika mūziku, brīvi orientējas kā klasikajā mūzikā, tā arī mūsdienu mūzikas ritma pasaulē.
Sveicam VI Latvijas mūzikas skolu akordeonistu ansambļu konkursa laureātus!
Akordeonistu ansamblis IEVA BALODE un DĀVIS JERONOVIČS (2.vieta), skolotāja Samanta Čipinska.
Sveicam Jauno koklētāju konkursa "Baltu kokles" laureāti!
EMĪLIJA STĀMERE (1.vieta), skolotāja Ramona Davidone.
Sveicam Valsts konkursa pūšaminstrumentu spēlē II kārtas laureātus!
2019.gada 16.janvārī uz Valsts konkursa pūšaminstrumentu spēlē II kārtu Jelgavas mūzikas vidusskolā devās 21 Ķekavas Mūzikas skolas audzēknis. Paldies konkursantiem, skolotājiem un vecākiem par ieguldīto darbu! Uz Valsts konkusa Finālu tika izvirzīti : Agnese Jeršova, Andris Bāliņš, Reinis Siliņš, Raivo Lūsis un Dzintars Lulle. Skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja Emīls Māris Ikerts, Adrians Poreiters un Andris Dombrovskis. Skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistares Diāna Jaunzeme Portnaja un Gunta Šmaukstele. Lai veicas!! Lepojamies!
Sveicam Valsts konkursa sitaminstrumentu spēlē II kārtas laureātus!
MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS (1.vieta), LINARDS GRAUZIS (1.vieta) un EDGARS PAŠS (3.vieta), skolotājs Normunds Everts! Uz Valsts konkursa finālu tika izvirzīti Mārtiņš Starostnieks un Linards Grauzis! Vēlam veiksmi un lepojamies!
Sveicam V Mazā Augusta Dombrovska konkursa laurātes!
ALEKSA AVIŠĀNE (3.vieta) skolotājs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Laura Tamane un ALISE LĪCE (3.vieta) skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska.
Sviecam XXIV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursa laureātu!
MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS (1.vieta) skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele. Šajā konkursā Mārtiņš ar savu pārliecinošo, spilgto un emocionālo priekšnesumu saņēmu no žūrijas ļoti augstu punktu novērtējumu, tuvāko konkurentu apsteidzot ar 11,5 punktu pārsvaru! Konkursa finālkoncertā BRAVO BRAVISSIMO jau otro gadu pēc kārtas Mārtiņš kā solists uzstāsies kopā ar LU jauniešu pūtēju orķestri. Lepojamies un apsveicam Mārtiņu un viņa skolotāju!
Sveicam Valsts konkursa pūšamintrumentu un sitaminstrumentu spēlē FINĀLA laureātus!
Lepojamies un sveicam kuplo mūsu skolas laureātu skaitu šī gada Valsts konkursā! Konkursa Finālā piedalījās tikai tie audzēkņi, kas veiksmīgi pārvarēja pirmās divas konkursa kārtas - 1.kārta savā skolā un 2.kārta katram savā reģionā (mēs Jelgavas Mūzikas vidusskolā). Šis konkurss ir ļoti nopietns un ir viens no atbildīgākajiem un svarīgākajiem Latvijā, tāpēc jo īpaši priecājamies par katra jaunā mākslinieka veikumu un sasniegto rezultātu!
Sveicam konkursa "Talants Latvijai 2019" finālistus!
Sveicam konkursa "Talants Latviajai 2019" finālistus un vēlam veiksmi konkursa trešajā - fināla kārtā!
Sveicam III Starptautiskā pūšaminstrumentu spēles Jauno izpildītāju konkursa "NAUJENE WIND 2019" laureātus!
EMĪLS MĀRIS IKERTS (1.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele; ANDRIS DOMBROVSKIS (2.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja; AGNESE JERŠOVA (1.vieta) un REINIS SILIŅŠ (2.vieta) skoltājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja.
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestri ar iegūto I pakāpi!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas Pūtēju orķestri ar iegūto I pakāpi Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru vēsturisko novadu skatē! Īpašs paldies diriģentam ELMĀRAM VAIVODAM un skolotājiem EVAI JEVSTIGŅEJEVAI; KASPARAM STANKEVIČAM UN EDUARDAM RAUBIŠKO!
Aicinām pieteikties Jauniešu mūzikas nometnei Čehijā!
Nometne notiks no 3. līdz 20. jūlijam Čehijā (netālu no Kraliky). Aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 8 līdz 19 gadiem!
Sveicam I Starptautiskā jauno mūziķu konkursa "Syntonia" Romā (Itālija) Laureāti!
DARJA MAKAREVIČA (3.vieta) skolotājs Guntars Gritāns, koncertmeistars Roberts Ķibermanis.
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas 5.-9.klašu kori ar iegūto Augstāko pakāpi koru skatē!
Sveicam mūsu mūzikas skolas 5.-9. klašu kori, skolotāju Vinetu Litaunieci un koncertmeistari Jolantu Barinsku ar iegūto Augstāko pakāpi Latvijas izglītības iestāžu koru starpnovadu konkursā, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem!
Sveicam 1.klases pianisti ar veiksmīgu debiju Jauno pianistu festivālā!
Sveicam ALĪSI KONOVKU (1.kl.) un viņas skolotāju Diānu Jaunzemi Portnaju ar iegūto Atzinību V jauno pianistu festivālā "DEBIJA 2019"
Sveicam klavieru duetu un mazo kameransmabļu konkursa Nīcā laureātes!
Sveicam Mazpilsētu un laiku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkursa Nīcā laureātes - ELĪZA JAKOVĻEVA un DANIKA DIŠLERES (1.vieta) skolotāja Līga Opincāne; DARJA MAKAREVIČA, ALISE PETRONE un ELVITA BARINSKA (Atzinība) skolotāja Ludmila Ivanicka.
Starptautiskais jauno pianistu festivāls “The Resonant Play” Lietuvā.
II Starptautiskajā jauno pianistu festivālā “The Resonant Play”, kas notika nelielā Lietuvas pilsētā Arjogalā no 28. līdz 29. martam, piedalījās 5 Ķekavas Mūzikas skolas audzēknes. Ar solo skaņdarbiem uzstājās Dana Sutirina 3.kl., Alisa Sutirina 4.kl. (sk. Gunita Ūdre), Paula Cepurīte 4.kl. (sk. Ērika Tiltiņa), Elīza Jakovļeva 4.kl. Un Danika Dišlere 5.kl. (sk. Līga Opincāne). Auzēknes festivālā muzicēja arī duetos - Alisa Sutirina 4.kl. un Paula Cepurīte 4.kl. (sk. Ērika Tiltiņa), Elīza Jakovļeva 4.kl. un Danika Dišlere 5.kl. (sk. Līga Opincāne).
Sveicam Starptautiskā konkursa "Diena ar lietuviešu skaņdarbu" laureātes!
ALISE LĪCE (2.vieta), IEVA PŪRIŅA (Diploms) skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska un REBEKA KRIVADE (Diploms) skolotāja Nataļja Grigoroviča Skarbinika, koncertmeistare Jolanta Barinska.
Sveicam Jauno čellistu konkursa "XX gadsimta klasika" laureāti!
ALISE PETRONE (Atzinība) skolotāja Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Ērika Tiltiņa.
Sveicam 5.-9. klašu kori ar iegūto AUGSTĀKO PAKĀPI koru konkursā!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas 5. - 9. klašu kori, diriģenti Vinetu Litaunieci un koncertmeistari Jolantu Barinsku ar iegūtu Augstāko pakāpi Zemgales novada koru konkursā! Apbrīnojam un lepojamies!
Sveicam X Starptautiskā Jauno mūziķu konkursa VIVA LA MUSICA laureātus!
MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS - GRAND PRIX un 1.vieta un ATZINĪBA par labāko brīvās izvēles skaņdarba izpildījumu konkursā, skolotājs Normunds Everts. AGNESE JERŠOVA (3.vieta) un REINIS SILIŅŠ (3.vieta), skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja.
Sveicam Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskā mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkursa Laureātus!
VALTERS ĒRGLIS (3.vieta); BEATRISE RIEKSTIŅA (Atzinība) skolotājs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Laura Tamane; ALISE PETRONE (3.vieta), skolotāja Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Laura Tamane; Kameransamblis DARJA MAKAREVIČA, ALISE PETRONE un ELVITA BARINSKA (3.vieta), skolotāja Ludmila Ivanicka.
Sveicam XIII Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkursa laureāti!
LUĪZE STARĶE (Atzinība) skolotāja Inese vaļiniece.
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas 5.- 9.kl. kori ar iegūto ZELTA DIPLOMU koru konkursā Budapeštā!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas 5. - 9.kl. kori un diriģenti VINETU LITAUNIECI ar iegūto ZELTA DIPLOMU Starptautiskajā Budapeštas koru konkursā un festivālā!
Ķekavas Mūzikas skola aicina mācīties jaunos audzēkņus 2019./2020.m.g.
Ķekavas Mūzikas skola 2019./2020.mācību gadā aicina mācīties PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀS: ♪ no 7 gadu vecuma - Klavierspēle, Vijoļspēle, Čella spēle, Kora klase ♪ no 7-12 gadu vecuma - Akordeona spēle, Ģitāras spēle, Kokles spēle, Saksofona spēle, Flautas spēle, Klarnetes spēle, Trompetes spēle, Mežraga spēle, Sitaminstrumentu spēle ♪ no 6 gadu vecuma - sagatavošanas (pirmsskolas) klase
Sveicam konkursa " Ineses Galnates Talanti 2019" Laureātu!
MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS (2.vieta) skolotājs Normunds Everts. 2019. gadā Ineses Galantes fonds sadarbībā ar Rietumu Bankas labdarības fondu īsteno projektu „Ineses Galantes talanti”. Katru gadu Ineses Galantes fonds rīko konkursu jaunajiem izpildītājmāksliniekiem, kurš norit četrās kategorijās – vokālā māksla, taustiņinstrumentu spēle, stīgu instrumentu spēle, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle.
Sveiciam IX Starptaustiskā mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkursa laureātu!
EMĪLS MĀRIS IKERTS (2.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele.
Sveicam XXIV Starptautiskā jauno mūziķu konkursa "Sigulda 2019" laureātus!
MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS (3.vieta) skolotājs Normunds Everts; Kameransamblis MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS (marimba) un ESTERE BĀRZDIŅA (klavieres) 3.vieta, skolotāja Gunta Šmaukstele.
Sveicam konkursa "Talants Latvijai 2019" laureātus!
AGNESE JERŠOVA (3.vieta) skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Janzeme Portnaja; ALEKSA AVIŠĀNE (3.vieta) skolotājs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Laura Tamane; LINARDS GRAUZIS (3.vieta) skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele.
IZLAIDUMS 2019!
Sestdien, 1. jūnijā notika Ķekavas Mūzikas skolas 29. izlaidums! Lepojamies un sveicam visus mūsu 17 absolventus, vēlam veiksmīgu tālāko dzīves lidojumu, izdošanos un panākumus it visās iecerēs, skaistāko mērķu sasniegšanu, augstāko virsotņu iekarošanu un vēl nebeidzami daudz un dažādu uzvaru! Lai izdodas!
Sveicam Starptautiskā instrumentālās mūzikas konkursa Turku (Somija) laureātes!
ALISE LĪCE (1.vieta) skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska; ALEKSA AVIŠĀNE (2.vieta) skolotājs Slavčo Stoilkovskis, koncertmeistare Jolanta Barinska.
INFORMĀCIJA par 2019./2020.m.g. Ķekavas Mūzikas skolā uzņemtajiem audzēkņiem.
Informāciju par uzņemto audzēkņu sarakstu iespējams apskatīties šeit!
INFORMĀCIJA VECĀKIEM!
Aicinām uzņemto audzēkņu vecākus noslēgt Izglītošanas līgumus no 1.-26. augustam skolas sekretariātā (24.kab.) katru darba dienu no plkst.10.00 - 17.00. NESKAIDRĪBU VAI JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ LŪDZU ZVANĪT DIREKTORES VIETNIECEI MĀCĪBU DARBĀ EVITAI ĶELLEI, talr. 67936901 vai mob.27333799 19.06.2019. vai no 19.08. - 23.08.
Ķekavas Mūzikas skola AICINA DARBĀ kokles spēles pedagogu!
Ar 2019./2020 mācību gada 1.septembri Ķekavas Mūzikas skola aicina darbā kokles spēles pedagogu. CV un pieteikuma vēstuli lūdzu sūtīt uz e-pasta adresi kekavas.muzikasskola@kekava.lv Informācija pa tālruni 26495088 (direktore Daiga Ventniece).
INFROMĀCIJA Sagatavošanas un Interešu izglītības nodarbību audzēkņiem!
Ar 16. septembri sākas sagatavošanas un interešu izglītības nodarbības! RITMIKA - Ķekavā plkst.17.30 (25.klasē/Kamerzālē); Baložos plkst.17.20 Baložu k/n. Skolotāja VINETA LITAUNIECE.
UZMANĪBU!!!
Rīt, 21.novembrī skolotājas IVETAS GRUNDES mācību stundas līdz plkst.16.45 vadīs ANNA MATVEJA!
UZMANĪBU!!!
Mācību stundas pie skolotājas IVETAS GRUNDES šonedēļ (no 04. - 08.novembrim) NENOTIKS!
Sveicam III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkursa "Sudraba flauta" Laureāti!
MONTA MIŠINSKA (2.vieta), skolotāja Evelīna Lašketa, koncertmeistare Viktorija Martiņuka.
Sveicam DĀVI JERONOVIČU!
Sveicam divu starptaustisko konkursu Laureātu DĀVI JERONOVIČU! 37. Starptautiskajā akordeonu mūzikas konkursā Pērnavā (Igaunija) – (1.vieta) Starptautiskajā konkursā „Akordeona dienas Prāgā”(Čehija) – (2.vieta) Skolotāja Samanta Čipinska.
UZMANĪBU!!!
No 11.-15.novembrim skolotāju IVETU GRUNDI aizvietos skolotāja ILGA BEKMANE, mācību stundas notiks atbilstoši stundu sarakstam.
Sveicam 18. jauno pianistu etīžu konkursa laureāti!
ALĪSE KONOVKA (atzinība) skolotāja Diāna Jaunzeme Portnaja
Sveicam II Zemgales reģiona mūzikas skolu sitaminstrumentu spēles audzēkņu konkursa laureātu!
LINARDS GRAUZIS (1.vieta) skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Jolanta Barinska
Sveicam Valsts konkursa Akordeona spēlē II kārtas laureātus!
IEVA BALODE (1.vieta un izvirzīta uz III kārtu), DĀVIS JERONOVIČS (2.vieta un izvirzīts uz III kārtu) skolotāja Samanta Čipinska. Apsveicam un lepojamies!!
Sveicam Valsts konkursa Ģitāras spēlē II kārtas laureātus!
RIHARDS VĪTOLS (3.vieta un izvirzīts uz III kārtu) skolotāja Katrīna Hāsa; IEVA INDRIKSONE (3.vieta) skolotājs Romans Lulla; RALFS AUKSTIKALNIS (2.vieta un izvirzīts uz III kārtu) skolotāja Katrīna Hāsa; DĀRTA GRASMANE (3.vieta) skolotājs Romans Lulla; ILZE ESTERE KLEINHOFA (3.vieta) skolotāja Katrīna Hāsa
Sveicam Solo dziedāšanas konkursa "Vidzemes cīrulīši" laureātus!
AIGA KURZEMNIECE (1.vieta), KRISTERS CĪRULIS (1.vieta) un MAIJA MARTINSONE (3.vieta) skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Laura Tamane.
Sveicam Starptautiskā konkursa WIND STARS laureātus!
REINIS SILIŅŠ (1.vieta), AGNESE JERŠOVA (2.vieta) skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja; EMĪLS MĀRIS IKERTS (2.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistars Roberts Ķibermanis; ADRIANS POREITERS (2.vieta), TOMASS KRŪMIŅŠ (3.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele
Ja atgriezies no ārzemēm - ievēro mājas karantīnu! Pasargā sevi un līdzcilvēkus!
Ķekavas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izturēties ar vislielāko atbildības sajūtu un ievērot visus noteiktos ierobežojumus un ieteikumus, lai mazinātu vīrusa COVID-19 izplatību. Šeit katra cilvēka rīcība ir no svara! It īpaši uzrunājam tos novadniekus, kuri pēdējā laikā atgriezušies no ārvalstīm – esiet atbildīgi un 14 dienas palieciet mājās!
Ķekavas Mūzikas skolas bērnu koris Dziesmu svētku noskaņās ar video sveicienu!
Dziesmu svētki šogad jūlijā nenotiks, bet pienāks laiks, kad Latvijas bērni, kad Ķekavas bērni kāps Lielajā Dziesmu svētku estrādē un pieskandinās to ar brīnišķīgām dziesmām! Bet šobrīd, dziedam katrs savās mājās! Sveiciens no Ķekavas Mūzikas skolas bērnu kora! J.Aišpurs, R.Kaupers "Tavs karogs"
Ķekavas Mūzikas skola 2020./2021.mācību gadā aicina mācīties jaunos audzēkņus!
PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS  PROGRAMMĀS  ♪ no 7 gadu vecuma - Klavierspēle, Vijoļspēle, Čella spēle, Kora klase  ♪ no 7-12 gadu vecuma - Akordeona spēle, Ģitāras spēle,  Kokles spēle, Saksofona spēle, Flautas spēle, Klarnetes spēle, Trompetes spēle, Mežraga spēle, Sitaminstrumentu spēle      ♪ no 6 gadu vecuma - sagatavošanas ( pirmsskolas) klase Vietu skaits katrā specialitātē tiek precizēts uz konsultāciju laiku. Nepieciešamie dokumenti: Stājoties uz 1. klasi  iesniegums (veidlapa pieejama skolas mājas lapā ) audzēkņa dzimšanas apliecība (kopija) fotogrāfija (3×4 cm) Stājoties uz sagatavošanas klasi  iesniegums (veidlapa pieejama skolas mājas lapā )
Sveicam A.Grīnberga jauno ģitāristu konkursa „Kur tad tu nu biji?” laureātus!
BRUNO PANJUTI (3.vieta), RALFS AUKSTIKALNIS (Atzinība) skolotāja Katrīna Hāsa, ROMIJA LONERTE (3.klase) skolotājs Romans Lulla
Virtuālais gājiens "Uzvelc tautas tērpu par godu Latvijai"
Virtuālais gājiens "Uzvelc tautas tērpu par godu Latvijai" 2020. gada 4. maijā sociālo tīklu vidē pulcināja vairākus tūkstošus individuālo tautas tērpu īpašnieku un māksliniecisko kolektīvu dalībnieku. Viņu vidū bija arī Ķekavas Mūzikas skolas koklētāju ansamblis.
Aicina darbā ģitāras spēles skolotāju.
Ķekavas Mūzikas skola ar 2020./2021. mācību gada 1. septembri aicina darbā ģitāras spēles skolotāju uz noteiktu laiku. Informācija pa tālr. 26495088 (direktore Daigai Ventniece).
Aicina darbā Sekretāri - Lietvedi (uz noteiktu laiku)!
Ķekavas Mūzikas skola reģ.Nr.90000049105 aicina darbā SEKRETĀRI – LIETVEDI (uz noteiktu laiku) Pieteikuma dokumentus (CV un pieteikuma vēstuli) ar norādi ‘’Sekretārs - lietvedis’’ iesniegt vai nosūtīt līdz 13.11.2020. (ieskaitot) Ķekavas Mūzikas skolā. Adrese: Skolas iela 3, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, e-pasts: kekavas.muzikasskola@kekava.lv. Tālrunis uzziņām: 26495088.
Sveicam X Starptautiskā Mazās kamermūzikas konkursa laureātus!
Klavieru duets LUĪZE STARĶE un MARKO LILJE - JURĶIS (2.vieta), skolotāja Inese Vaļiniece
Sveicam konkursa "AMBER PERCUSSION" laureātu!
LINARDS GRAUZIS (2.vieta) skolotājs Normunds Everts
Sveicam I Starptautiskā jauno pianistu konkursa FORTE & PIANO laureāti!
ŠARLOTE PATMALNIECE (3.vieta) skolotāja Līga Opincāne!
BEZMAKSAS TIEŠRAIDĒ Valsts svētku koncertu "Latvijai 102"
Ar patiesu prieku ziņojam, ka esam raduši iespēju piedāvāt Jums baudīt BEZMAKSAS TIEŠRAIDĒ Valsts svētku koncertu "Latvijai 102"! Valsts svētku priekšvakarā Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” un Liepājas Simfoniskais orķestris aicina savus klausītājus būt un svinēt kopā jau par tradīciju kļuvušajā Latvijas dzimšanas dienas koncertā!
Ķekavas Mūzikas skola saņem skaistu un patriotisku dāvanu!
102. Latvijas dzimšanas dienā Ķekavas Mūzikas skola no Ivara Manguļa un Māra Šopa ģimenēm saņēma ārkārtīgi skaistu un patriotisku dāvanu - apzeltītā plāksnē iegravētu Valsts himnu "Dievs, svētī Latviju" tās autora - Baumaņu Kārļa - rokrakstā. Esam pateicīgi un pagodināti!
Sveicam IV Sitaminstrumentu spēles solistu konkursa Amber Percussion laureātu!
LINARDS GRAUZIS (1.vieta) skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Jolanta Barinska.
Ķekavas Mūzikas skola priecājas par 3.vijoles klases audzēknes Rebekas Krivades iespēju piedalīties labdarības meistarklasēs. Apsveicam ar iespēju!!!
Oktobra beigās tika izsludināta pieteikšanās uz ``Māsu Balanas un Roche Ziemassvētku labdarības meistarklasēm`` jaunajiem vijolniekiem un čellistiem. Kopumā pieteicās 97 dalībnieki (40 čellisti un 57 vijolnieki) no 31 Latvijas mūzikas skolas. Izvērtējot dalībnieku iesūtītos video ierakstus, konkursa kārtībā meistarklasēm izvēlēti desmit vijolnieki un desmit čellisti. Katram dalībniekam būs nodrošināta individuālā nodarbība un iespēja piedalīties virtuālajā meistarklašu noslēguma koncertā 21. decembrī. Kristine Balanas un Margarita Balanas saka: ’’Bija ārkārtīgi grūti izvēlēties tikai 20 dalībniekus, kuri varēs piedalīties meistarklasēs. Konkurence bija tiešām liela, esam patīkami pārsteigtas un iepriecinātas, cik daudz lielisku talantu nāk no tik daudzām Latvijas pilsētām!’’
Sveicam II Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa „Wind Stars 2021” laureātu!
LINARDS GRAUZIS (1.vieta), skolotājs Normunds Everts. Apsveicam ar panākumiem un lepojamies!
Sveicam VIII Starptautiskā akordeonistu - solistu konkursa "Naujene - 2021" laureātus!
IEVA BALODE (1.vieta), DĀVIS JERONOVIČS (3.vieta) skolotāja Samanta Čipinska.
Sveicam XI Starptautiskā Jauno mūziķu konkursa VIVA LA MUSICA 2020 laureātus!
LINARDS GRAUZIS (1.vieta) skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Jolanta Barinska; MIHAILS MATVEJEVS (atzinība) skolotāja Diāna Zandberga.
Sveicam Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa "Bel Suono" Kazaņā laureātu!
LINARDS GRAUZIS (1.pakāpe) skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Jolanta Barinska.
Arhīvs
  Drukāt