Aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas un Tabasalu Mūzikas skolas audzēkņu koncertu!
Projekta NORDPLUS ietvaros aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas un Tabasalu Mūzikas skolas audzēkņu koncertu, šī gada 22. oktobrī plkst.18.00 Doles Tautas nama zālē.
Dziesmu un deju svētku kokļu mūzikas ieskaņas koncerti!
Ķekavas Mūzikas skolas koklētāju ansamblis "Ekosēze" spēlēs koncertā 8. oktobrī plkst.17.00 kultūras centrā "Ulbrokas Pērle".
Zinību dienas svinīgais pasākums 1.klases audzēkņiem!
Zinību dienas svinīgais pasākums 1.septembrī, plkst.15.00 Ķekavas Mūzikas skolas dārzā. Uz pasākumu klātienē acinām 1. klases audzēkņus un viņu vecākus!
Izlaidums 2021
2020./2021.mācību gada nogalē Ķekavas Mūzikas skolu absolvēja 21 audzēknis kopumā septiņās specialitātēs. Izlaidums norisinājās klātienē, taču ievērojot visus valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.
"Jauniešu Simfoniskā Orķestra Akadēmija 2021 Līgatnē" informācija un pieteikuma anketa.
Ķekavas mūzikas skola, Mārupes Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrība un mēs – Ķekavas novada Jauniešu simfoniskā orķestra pedagogi, aicinām uz ikgadējo orķestra nometni – orķestra Akadēmiju, kas notiks no 15. līdz 21. augustam - no svētdienas pusdienlaika līdz sestdienas vakaram - 7 dienas.
Sveicam III Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa "NOUVELLES ETOILES" Parīzē laureātus!
Apsveicam un lepojamies ar mūsu laureātiem!! ELĪZA JAKOVĻEVA (2.vieta), DANIKA DIŠLERE (3.vieta), ŠARLOTE PATMALNIECE (3.vieta), skolotāja Līga Opincāne. VLADLENA JURKJĀNE (3.vieta), MIHAILS MATVEJEVS (3.vieta), skolotāja Diāna Zandberga.
TRIO Momentum meistarklases un kopkoncers!
Ceturtdien, 19. novembrī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas zālē notiks Trio Momentum meistarklases un kopkoncets. Piedalās Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi un Maija Zandberga (flauta), Jānis Semjonovs (fagots), Rihards Plešanovs (klavieres)
Zinību dienas svinīgais pasākums
Ķekavas Mūzikas skola aicina uz Zinību dienas svinīgo pasākumu 1.klases audzēkņus Ķekavas kultūras namā 1.septembrī plkst. 16.00. Audzēkni drīkst pavadīt viens no vecākiem. Pārējo klašu audzēkņus gaidīsim uz mācību stundām, par kuru laikiem jūs informēs specialitātes pedagogi. Radošu un veiksmīgu Jauno 2020./2021. mācību gadu!
Koncerts „Dzimuši Latvijā” 2020
24.jūlijā izskanēja viens no spilgtākajiem vasaras tradicionālajiem muzikālajiem notikumiem- koncerts „Dzimuši Latvijā” Jūrmalas festivāla 2020 ietvaros. Koncertā kopā ar jau pieredzējušiem, pasaules atzinību guvušiem mūziķiem uzstājas arī tikko muzikālo ceļu uzsākušie vai topošie mūziķi. Šis koncerts Ķekavas Mūzikas skolai bija īpašs, jo uz skatuves kopā ar izcilo vijolnieci Kristīni Balanas un orķestri „Sinfonietta Rīga „ muzicēja mūsu skolas šīgada absolvents Mārtiņš Starostnieks, izpelnoties skatītāju ovācijas un mūziķu atzinību. Nākamgad Mārtiņš turpinās mācības Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā. Novēlam radošus panākumus turpmākajā muzikālās izaugsmes ceļā! Paldies skolotājam Normundam Evertam par ieguldīto darbu un spēju iedvesmot un motivēt!
UZMANĪBU!!! SVARĪGA INFORMĀCIJA!!!
No rītdienas -13.marta līdz 14.aprīlim mācības un citi pasākumi Ķekavas Mūzikas skolā nenotiks. Tiek atcelti arī konkursi un skates šajā laika posmā. Par iespēju mācīties attālināti informēsim e-klasē vai e-pastā. ĶMS administrācija
Aicinām uz Pierīgas koklētāju ansambļu koncertu!
Sestdien, 7.martā plkst.17 00 Mārupes Mūzikas un mākslas skolas zālē!
Aicinām apmeklēt Kokļu mūzikas koncertu „Kokles dvēselīte”
Sestdien, 29.februārī plkst.18.00 Baložu Kultūras Namā kokļu mūzikas koncertā „Kokles dvēselīte” Baložu pilsētas K/N koklētāju ansamblis „Sakta” kopā ar Ķekavas mūzikas skolas koklētāju ansambli un viņu vadītāju Inesi Krauci klausītājiem piedāvā izbaudīt dažādu stilu latviešu komponistu mūziku. Tiks atskaņots Lauras Jēkabsones un Ivetas Tauriņas pirmatskaņojums, kā arī būs pārsteigums.
Aicinām apmeklēt koncertu - konkursu "Talants Latvijai"
Rīgas Latviešu biedrība sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu 2020. gada 16. februārī plkst. 14.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē aicina uz konkursa – koncertcikla Talants Latvijai 29. sezonas konkursa pirmo kārtu, kurā piedalīsies Ķekavas Mūzikas Skola, Babītes Mūzikas skola un Bolderājas Mūzikas un mākslas skola audzēkņi.
"Talants Latvijai 2020"
2020.gada 16.februārī Rīgas Latviešu biedrības namā sākās koncertcikls - konkurss "Talants Latvijai", kurā muzicēja audzēkņi no 3 skolām - Ķekavas Mūzikas skolas, Babītes Mūzikas skolas un Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas. Šis koncertcikls - konkurss notiek jau 29 reizi. Šogad tajā piedalīsies audzēkņi no 27 Latvijas mūzikas skolām. Konkursa žūrijas komisija uz konkursa II kārtu - finālu no Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņiem izvirzīja: 4. sitaminstrumentu spēles klases audzēkni Linardu Grauzi (pedagogs Normunds Everts), 7. vijoles spēles klases audzēkni Alisi Līci (pedagogs Daiga Rozentāle), 7. klavierspēles klases audzēkni Mihailu Matvejevu (pedagogs Diāna Zandberga), 9. čella spēles klases audzēkni Alisi Petroni (pedagogs Ludmila Ivanicka). Konkursa II kārta - fināls notiks 10. maijā. Tradicionālais 1. klašu audzēkņu koncerts notiks 24. maijā plkst. 14.00 RLB Zelta zālē. kurā Ķekavas Mūzikas skolu pārstāvēs 1.akordeona klases audzēkne Ieva Balode ( pedagogs Samanta Čipinska).
Kokles skan Vācijā!
No 4.februāra līdz 10.februārim Ķekavas mūzikas skolas koklētāju ansamblis devās koncertēt uz Vāciju. Ar diviem koncertiem koklētājas uzstājās divās Vācijas pilsētās Berlīnē un Leipcigā. Bija patiess prieks apskatīt arī pašas iespaidīgās pilsētas. Berlīne sagaidīja ne tikai ar saviem slavenajiem lāčiem, bet ļāva apjūsmot arī īstu pandu un viņas mazuli. Apskatītas tika arī vēsturiski nozīmīgākās pilsētas vietas.
Viesošanās Tabasalu Mūzikas skolā Igaunijā
No 29.janvāra līdz 1.februārim 16 mūzikas skolas audzēkņi kopā ar 7 skolotājiem devās koncertbraucienā pie mūsu draugiem Tabasalu Mūizkas skolā Igaunijā. Mūsu skolas audzēkņi ne tikai uzstājās ar koncertu, bet arī apmeklēja Tallinas kino muzeju, Talinnas leļļu teātra muzeju un Proto spēļu un virtuālās realitātes centru. Neizpalika arī tradicionālā pastaiga pa Tallinas vecpilsētu gida pavadībā!
Sveicam XXV Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursa laureātus!
MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS (2.vieta), LINARDS GRAUZIS (3.vieta) skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Jolanta Barinska.
Aicinām atbastīt un apmeklēt 25. pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursu, kas veltīs L.van Bēthovena 250 gadu jubilejai!
Šogad Ķekavas Mūzikas skolu XXV Latvijas mūzikas skolu audzēkņu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursā pārstāvēs Monta Mišinska 4.flautas kl. (sk.Evelīna Lašketa, kcm.Viktorija Martiņuka),Tomass Krūmiņš 5.saksofona kl. (sk.Elmārs Vaivods , kcm.Gunta Šmaukstele), Linards Grauzis 4.sitaminstrumentu klase un Mārtiņš Starostnieks 6.sitaminstrumentu kl. (sk.Normunds Everts, kcm.Jolanta Barinska).
Aicinām uz skolotāja Romana Lullas ģitāras klases audzēkņu koncertu!
Pirmdien, 20. janvārī plkst.18.00 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē.
Aicinām uz skolotājas Katrīnas Haas ģitāras klases audzēkņu Koncertu!
Ceturtdien, 16.janvārī, plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē.
Aicinām uz vijoles klases audzēkņu koncertu!
Pirmdien, 13. janvārī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē. Uzstāsies 4.-8.kl. audzēkņi.
Aicinām uz vijoles klases audzēkņu koncertu!
Piektdien, 10.janvārī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē. Uzstāsies 1.-3.kl. audzēkņi.
Aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas koncertu "30. Ziemassvētki"
Otrdien, 17.decembrī plkst.18.00 Ķekavas kultūras namā aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas 30 gadu jubilejas koncertu!! Koncertā uzstāsties pedagogi, audzēkņi un Ķekavas Mūzikas skolas absolventi!! Programmā daudzi spilgti muzikāli pārsteigumi un krāšņi priekšnesumi! To nedrīkst palaist garām!! :)
Aicinām uz Ķekavas novada jauniešu simfoniskā orķestra koncertu!
Svētdien, 15. decembrī plkst.13.00 Katlakalna Ev.Lut. baznīcā - Adventes laika koncerts PASAULES ZIEMASSVĒTKU MELODIJAS. Diriģents Pēteris Plūme.
Aicinām uz kokles klases audzēkņu koncertu!
Otrdien, 10. decembrī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas zālē!
Aicinām uz flautas klases audzēkņu koncertu!
Piektdien, 6. decembrī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas zālē! Koncertā piedalās skolotāju EVAS JEVSTIGŅEJEVAS un EVELĪNAS LAŠKETAS flautas klases audzēkņi, pie klavierēm Viktorija Martiņuka!
Aicinām uz skolotājas Vinetas Litaunieces kora klases audzēkņu koncertu!
Ceturtdien, 5. decembrī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas zālē!
Aicinām uz skolotājas Diānas Zandbergas klavieru klases audzēkņu koncertu!
Svētdien, 1. decembrī plkst.12.00 Baložu pilsētas Kultūras namā!
Aicinām uz skolotājas Līgas Opincānes klavieru klases audzēkņu koncertu!
Sestdien, 30. novembrī plkst.12.00 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē!
Aicinām uz vijoles klases audzēkņu koncertu!
Piektdien, 29. novembrī plkst.18.00 Ķekavas Mūzikas skolas zālē. Koncertā piedalīsies Ķekavas Mūzikas skolas un Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas audzēkņi!
Aicinām uz VALSTS SVĒTKU KONCERTU!
Ceturtdien, 21. novembrī plkst.18.30 Doles Tautas namā Ķekavas Mūzikas skola ielūdz jūs uz VALSTS SVĒTKU KONCERTU un 2018./2019.m.g. konkursu laureātu sveikšanu!
Tabasalu Mūzikas skolas viesošanās Ķekavas Mūzikas skolā.
Šī gada 17. un 18. oktobrī pie mums viesojās Tabasalu (Igaunija) Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi. Šo dienu laikā tika piedzīvots daudz – koncerti, izklaide, atpūta un sportiskas aktivitātes.
Labākais skolotājs 2018./2019. m.g. Ķekavas Mūzikas skolā KASPARS STANKEVIČS
Ķekavas patriots - viens no retajiem, kas pēc mācībām atgriezās strādāt savā skolā. Ļoti saimniecisks, izpalīdzīgs kolēģis ar „zelta rokām”, trompetists, labākais skolotājs 2018./2019.mācību gadā Ķekavas Mūzikas skolā – Kaspars Stankevičs! Kaspara „muzikālais rokraksts” ir viņa trompetes skolotāja Raita Ašmaņa muzikālās gaumes iedvesmots. Bigbends un tam raksturīgā mūzika ir Kaspara ikdiena, muzicējot Jelgavas bigbendā un, piedaloties dažādos ar estrādes mūziku saistītos projektos. Savukārt, Ķekavas Mūzikas skolā trompetes un mežraga spēles audzēkņiem ir stingrs, prasīgs, mūsdienīgs skolotājs. Ierodoties uz stundu, audzēkņi nereti jūtas kā ierakstu studijā – nospēlē, noklausās ierakstu, izanalizē, tad skolotājs nospēlē – atkal jāvērtē...nav viegli, bet interesanti. Arī vecākiem tiek nosūtīts fails ar ierakstu, kā jāskan un kā uz šo brīdi sanāk. Rezultāts??? Apbrīnojams!!! Valsts konkursā , kurš norit 3 kārtās – finālā 4 godalgotas vietas, pilns medaļu komplekts! Ar Kasparu var braukt uz vientuļu salu, spēlēt izlaušanās spēli vai „iet partizānos” – uz viņu var paļauties, jo viņš vienmēr izdomās risinājumu – gan salabos salūzušu galdu, gan „atdzīvinās”datoru, gan izveidos aranžiju ļoti dažādu instrumentu sastāvam. Viņš IR labākais!
Zinību dienas svinīgais pasākums notiks 2.septembrī pl.16.00 Ķekavas kultūras namā!
Mūsu Pūtēju orķestris nometnē Igaunijā - Hiiumaa!
Šovasar no 7. - 11. augustam Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestris piedalījās ikgadējā pūtēju orķestru festivālā Hiiumaa. Mūsu skolu pārstāvēja 25 dažādu pūšaminstrumentu spēles audzēkņi un 3 pedagogi - diriģents Elmārs Vaivods un skolotājas Eva Jevstigņejeva un Baiba Santa Vanaga. Šis gads bija īpašs, jo kopā ar mūsu orķestri uz nometni brauca arī mūsu sadraudzības orķestra dalībnieki no Rīgas Skolēnu pils pūtēju orķestra un tā diriģents Jānis Grahoļskis.
Aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas 2018./2019. mācību gada noslēguma Koncertu!
Pirmdien, 27.maijā plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē.
Aicinām uz skolotājas Katrīnas Haas ģitāras klases audzēkņu koncertu!
Otrdien, 14. maijā plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē.
Aicinām uz skolotājas Diānas Zandbergas klavieru klases audzēkņu koncertu!
Svētdien, 12. maijā pklst.12.00 Baložu pilsētas kultūras namā Koncerts veltījums Mātes dienā!
Aicinām apmeklēt Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas un Ķekavas Mūzikas skolas jauno vijolnieku KONCERTU!
Piektdien, 10. maijā plkst.18.00 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē uz koncertu acina jaunie vijolnieki, skolotājas Ludmila Girska, Daiga Rozentāle, Nataļja Grigoroviča Skarbinika, koncertmeistres Zarema Ginsburga un Jolanta Barinska.
Aicinām apmeklēt Koncertu/Izstādi "Skaņas Stāsti"
Otrdien, 7.maijā plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē notiks Koncerts/Izstāde "Skaņas Stāsti". Koncertā piedalās Guntara Gritāna (Ķekavas Mūzikas skola) flautas klases un Ellas Mežules (Ķekavas Mākslas skola) gleznošanas klases audzēkņi. Koncertmeistars Roberts Ķibermanis.
Aicinām uz Orķestru svētkiem Ķekavas sporta klubā!
Piektdien, 3. maijā plkst.18.00 Ķekavas sporta klubā ORĶESTRU SVĒTKI! Piedalās - Ķekavas novada jauniešu simfoniskais orķestris (diriģents Pēteris Plūme); Ķekavas Mūzikas skolas simfodžeza orķestris (diriģents Eduards Raubiško); Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestris (diriģents Elmārs Vaivods); Rīgas Skolēnu pils pūtēju orķestris (diriģents Jānis Grahoļskis) un Kristapa Cīruļa Sporta deju klubs "Alaudo". Koncerts notiek Ķekavas Mūzikas skolas 30 gadu jubilejas ietvaros!
Laureātu apbalvošanas koncerts "BRAVO - BRAVISSIMO"
Svētdien, 10. martā, pl.15.00 LU Lielajā aulā aicinām uz XXIV Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursa laureātu apbalvošanas KONCERTU "BRAVO - BRAVISSIMO". Koncertā uzstāsies arī mūsu Mārtiņš Starostnieks (marimba), kurš atskaņos J.S.Baha Kurantu kopā ar LU pūtēju orķestri un diriģentu Jāni Puriņu. Šī Mārtiņam būs jau otrā reize spēlējot solo kopā ar šo orķestri, jo arī pagājušā gada konkursā Mārtiņš izcīnīja 1. vietu un iespēju spēlēt solo ar oŗķestri! Sveicam un Lepojamies!
Aicinām apmeklēt akordeona mūzikas koncertu!
Ceturtdien, 7. martā plkst.19.00 Ķekavas Mūzikas skolas zālē uz akordeona mūzikas koncertu aicina mūsu skolas skolotāja SAMANTA ČIPINSKA!
Aicinām uz konkursa - koncertcikla "Talants Latvijai 2019" Ķekavas Mūzikas skolas koncertu!
Svētdien, 17. februārī plkst.15.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē!
Ieskandinot Ķekavas Mūzikas skolas 30. jubilejas gadu aicinām uz SKOLOTĀJU KONCERTU!
Piektdien, 8. februārī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas koncertzālē.
Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi uzstājas mūsu Valsts prezidentam!
Pirmdien, 28. janvārī Ķekavas vidusskolā Valsts prezidents Raimonds Vējonis atklāja akciju "Draudzīgais aicinājums 2019": ""Draudzīgais aicinājums" ir mūsu iespēja sniegt savu ieguldījumu labākai izglītībai Latvijā, tā ir akcija, kas nodrošina ciešu un nozīmīgu atgriezenisko saiti starp pagātni, tagadni un nākotni. Dāvinot grāmatas savām skolām, tā ir mūsu iespēja sniegt savu ieguldījumu kopējam labumam – labākai izglītībai Latvijā!" . Atklāšanas svinīgajā pasākumā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi - koris ar diriģenti Vinetu Litaunieci un simfo - džeza orķestris Eduarda Raubiško vadībā! Mūsu audzēkņi jutās ļoti saviļņoti un pagodināti par dāvāto iespēju muzicēt tik atbildīgā pasākumā, mūsu Valsts prezidentam klātesot! Tas noteikti visiem mums bija ārkārtīgi spilgts, ļoti īpašs un neaizmirstams pirmdienas rīts!
Aicinām apmeklēt jauno vijolnieku Koncertu!
Pirmdien, 21. janvārī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas Koncertzālē muzicēs skolotāju Nataļjas Grigorovičas Skarbinikas; Edītes Markovas un Daigas Rozentāles 4.-7. klases vijolnieces. Koncertmeistari Jolanta Barinska un Roberts Ķibermanis.
Aicinām apmeklēt jauno vijolnieku Koncertu!
Piektdien, 11. janvārī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas zālē 1. - 3.klašu vijolnieki aicina uz Koncertu, skolotājas Daiga Rozentāle un Edīte Markova, koncertmeistari Jolanta Barinska un Roberts Ķibermanis.
Aicinām apmeklēt skolotāja Romana Lullas ģitāras klases audzēkņu Koncertu!
Trešdien, 9. janvārī plkst.18.00 Ķekavas Mūzikas skolas zālē.
Aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas Ziemassvētku KONCERTU!
Otrdien, 18.decembrī plkst.18.30 Ķekavas kultūras namā Ziemassvētku noskaņu radīs Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.
Aicinām apmeklēt skolotāja Slavčo Stoilkovski čella klases audzēkņu Koncertu!
Piektdien, 14.decembrī pl.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē, pie klavierēm Laura Tamane.
Aicinām apmeklēt Ķekavas Mūzikas skolas koklētāju koncertu!
Piektdien, 7. decembrī plkst.18.00 Ķekavas Mūzikas skolā Adventa noskaņās muzicēs Koklētājas, skolotājas Ramona Davidone un Evita Ķelle.
Aicinām uz skolotājas Katrīnas Haas ģitāras klases audzēkņu Koncertu!
Otrdien, 4.decembrī pl.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē.
Aicinām apmeklēt Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas un Ķekavas Mūzikas skolas jauno vijolnieku KONCERTU!
Piektdien, 30.novembrī pl.19.00 Ķekavas Mūzikas skolas zālē muzicēs Em.Dārziņa Mūzikas vidusskolas vijolnieki (skolotāja Ludmila Girska, koncertmeistares Ginsburga Zarema un Lelde Paula) un Ķekavas Mūzikas skolas vijolnieki (Skolotājas Daiga Rozentāle, Edīte Markova, Nataļja Grigoroviča Skarbinika, koncertmeistare Jolanta Barinska).
Aicinām uz skolotājas Līgas Opincānes klavieru klases audzēkņu Koncertu!
Sestdien, 24.novebrī pl.12.00 Ķekavas Mūzikas skolā. Kopā ar Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņiem uzstāsies arī Vecumnieku Mūzikas skolas pianisti.
Sveicam Latviju 100. dzimšanas dienā!!!
Ķekavas Mūzikas skolas jaunie mūziķi un pedagogi, skatuves runas pulciņš „Ķocis” („Gaismas tilts 97”), Ķekavas vidusskolas publiskās runas pulciņš (sk.Silvija Zītare) aicina uz LATVIJAS 100 - gadei veltītu pasākumu 20.novembrī plkst.18.30 Ķekavas Doles Tautas namā!
Ķekavas Mūzikas skolas koris rudens brīvlaikā dodas koncertceļojumā uz Insbruku (AUSTRIJĀ).
Agrs 22. oktobra rīts, kad pie Ķekavas Mūzikas skolas pulcējas koris, lai dotos koncertceļojumā uz Insbruku, Austrijā. Lai gan ir ļoti agrs, noskaņojums koristu vidū ir pacilāts, būs iespēja atkal satikt brīnišķīgo Tiroles jauniešu kori un viņu diriģentu Oliveru Felipe – Armass, kurš, esot žūrijas loceklis, ievēroja Ķekavas Mūzikas skolas kori konkursā “Il Garda in Coro”, skaistajā pilsētiņā pie Gardas ezera Malčesinē, Itālijā. Atkal satiekoties, diriģents Olivers atzīst, ka pirms 3 gadiem, izdzirdot mūs pirmo reizi, sapratis, ka šis koris ir īpašs. Un tieši tāpēc mums tika dota godpilnā iespēja ieskandināt jauno Insbrukas koncertzāli.
Zinību dienas svinīgais pasākums notiks 3.septembrī pl.16.00 Ķekavas kultūras namā!
Zinību diena Ķekavas Mūzikas skolā!
Jauno mācību un darba gadu Ķekavas Mūzikas skolā uzsāka 252 audzēkņi un 40 skolotāji. Pirmajā klasē mācības uzsāk 47 topošie mūziķi. Lai mums visiem radošiem panākumiem un muzikāliem piedzīvojumiem bagāts 2018./2019. mācību gads!
100 akordeonisti pulcēsies lielkoncertā Latvijas simtgadei!
16. jūnijā pulksten 17.00 Stopiņu novadā Līgo parka estrādē pulcēsies 100 akordeonisti no visas Latvijas – akordeona ansambļu un orķestru lielkoncertā "Latvijai 100, Līgo parkam 30".
Aicinām apmeklēt "Baznīcu Nakts" pasākumus Doles - Ķekavas ev.lut.baznīcā!
Piektdien, 1.jūnijā plkst.19.00 Doles - Ķekavas ev.lut.baznīcā ar Koncertu klausītājus priecēs Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi!
Sveicam XV Jauno vokālistu konkursa "Dziedu Dievmātei" laureātus!
KRISTERS CĪRULIS (1.vieta), KETLĪNA ZVAUNE (4.vieta) skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska; KRISTIĀNA ŠARĀPOVA (2.vieta) skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja; PAULA OSEMĻJAKA (2.vieta), MONTA MIŠKINA (3.vieta), MONTA ZVAUNE (4.vieta) skolotājs Kalvis Ozoloņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece.
AICINĀM uz Ķekavas Mūzikas skolas 28. IZLAIDUMU!
Sestdien 26.maijā plkst.12.00 Doles Tautas namā Ķekavas Mūzikas skolas 23 absolventi aicina uz savu Izlaidumu!
Aicinām uz skolotāja Slavčo Stoilkovski čella klases audzēkņu Koncertu!
2018.gada 24.maijā plkst.18.00 Ķekavas Mūzikas skolā, koncertmeistare Ērika Tiltiņa.
Aicinām apmeklēt ģitāras klases audzēkņu koncertu!
21.maijā plkst.19.00 Ķekavas Mūzikas skolas zālē aicinām apmeklēt ģitāras klases audzēkņu koncertu!
Aicinām apmeklēt skolotājas Diānas Zandbergas klavieru klases audzēkņu koncertu!
Svētdien 13.maijā plkst.12.00 Baložu pilsētas Kultūras namā sk.Diānas Zandbergas klavieru klases audzēkņu "Koncerts Māmiņu dienā"!
Svētdien 22.aprīlī skolotājs Slavčo Stoilkovski kopā ar saviem audzēkņiem sniedza koncertu Doles - Ķekavas baznīcā!
Svētdien 22.aprīliī pēc Dievkalpojuma Doles - Ķekavas Baznīcā skolotājs Slavčo Stoilkovski kopā ar saviem audzēkņiem sniedza koncertu draudzes locekļiem.
Aicinām uz koklētāju koncertu Vecumniekos!
11.aprīlī plkst.19.00 Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas zālē notiks koklētāju ansambļu Koncerts “CEĻĀ UZ DZIESMU SVĒTKIEM”!
Aicinām uz jauno vijolnieku Koncertu!
2018.gada 11.aprīlī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas zālē muzicēs J.Stepovija Kijevas 1.mūzikas skolas sk.Natālijas Feščakas audzēkņi un Ķekavas Mūzikas skolas sk.Daigas Rozentāles, Ludmilas Ivaickas un Slavčo Stoilkovski audzēkņi, koncertmeistares Jolanta Barinska un Ērika Tiltiņa!
Aicinām apmeklēt Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas audzēkņu Koncertu!
2018.gada 6.aprīlī plkst.17.00 Ķekavas Mūzikas skolas zālē aicinām apmeklēt Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēkņu Koncertu!
Aicinām uz skolotāja Guntara Gritāna flautas klases koncertu "FLAUTAS BALSS"!
2018.gada 26.martā plkst.18.30 aicinām uz Guntara Gritāna flautas klases koncertu "FLAUTAS BALSS" Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē. Koncertā piedalīsies Biruta Brūvele (LNO kora māksliniece); Roberts Ķibermanis; Daiga Rozentāle; Reina Fingere; Ieva Romanosa un Katrīna Haas.
Aicinām uz Kokļu ansambļu ieskaņas koncertu!
2018.gada 4. martā plkst.17.00 Ķekavas kultūras namā notiks Pierīgas koklētāju ansambļu koncerts "KOKLĪTES KOKLĒJA UPĪTES MALĀ".
Aicinām apmeklēt Čellu svētkus Aucē!
Pateicoties Latvijas Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstam, valsts simtgades svinības izskanēs visā Latvijā. Aucē tās ieskanēsies ar īpašu notikumu - "Čellu svētkiem"! 2018. gada 4. martā plkst. 18.00 uz Auces novada Kultūras centra skatuves muzicēs divi profesionālu mūziķu ansambļi: trio "Art-i-Shock" jeb Agnese Egliņa (klavieres), Guna Šnē (čells), Elīna Endzele (sitaminstrumenti) un čellu trio "Melo - M" - Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls. Pirms koncerta, plkst.16.30, aicinām visus uz sarunu par mūziku, kuru vadīs Agnese Egliņa. Koncerta noslēgumā kopā ar profesionāļiem muzicēs 50 Latvijas Mūzikas skolu čellisti, arī mūsu Ķekavas Mūzikas skolas jaunie čellisti! Godināsim kopā Latvijas simtgadi, latviešu mūzikai skanot čellu stīgās!
Aicinām uz Ķekavas novada jauniešu simfoniskā orķestra koncertu!
2018.gada 24.februārī plkst.14.00 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē!
Noslēdzies XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss
Noslēdzies XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss. Konkursā piedalījās 173 jaunie mūziķi no 55 skolām. Žūrija piešķīra 95 vietas un diplomus: 15-pirmās, 20-otrās, 23-trešās vietas un 37 diplomus. Kā katru gadu aicinām Jūs uz noslēguma koncertu Bravo-bravissimo, kas notiks 2018.gada 24.februārī plkst.17.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Koncertā un apbalvošanas ceremonijā piedalās visi I,II,III vietu, kā arī diplomu un speciālbalvu ieguvēji. Šogad par konkursa laureātiem kļuvuši arī Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi- Mārtiņš Starostnieks - 1.vieta, Mārtiņš Pundiņš - 2.vieta, Elizabete Ozoliņa - 2.vieta un Darja Makareviča - 3.vieta.
Aicinām apmeklēt Koncertcikla - kokursa "Talants Latvijai" 2017./2018.m.g. skolas atlases Koncertu!
2018.gada 7.februārī plkst.17.30 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē.
Ķekavas Mūzikas skolas koklētājas un koklētāju ansamblis "Ekosēze" aicina uz Koncertu!
2017.gada 19.decembrī pl.18.00 Ķekavas kultūras nama Viesību zālītē
Aicinām apmeklēt Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu Ziemassvētku koncertu!
Trešdien (13.decembrī) pl.18.30 Ķekavas kultūras nama Lielajā zālē!
UZMANĪBU!
Šonedēļ (no 29.novembra līdz 1.decembrim), sakarā ar koncertbraucienu uz Tabasalu Mūzikas skolu Igaunijā, nenotiks mācību stundas pie skolotājiem: DAIGAS VENTNIECES, EVITAS ĶELLES, SLAVČO STOILKOVSKI, JOLANTAS BARINSKAS, KASPARA STANKEVIČA, ELMĀRA VAIVODA UN GUNTAS ŠMAUKSTELES!
Aicinām uz Koncertu "Pirms došanās uz Tabasalu"
28.novembrī pl.18.30 aicinām apmeklēt Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu Koncertu, kuru esam sagatavojuši sadraudzības koncertbraucienam uz Tabasalu Mūzikas skolu Igaunijā!
Pasākums veltīts Latvijas 99.dzimšanas dienai (BILDES)
21.novembrī Doles Tautas namā notika Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu, pedagogu un skatuves runas pulciņa "Ķocis" dalībnieku Latvijas 99.dzimšanas dienai veltīts pasākums. Paldies visiem, kas organizēja, piedalījās, palīdzēja un bija kopā ar mums šajā vakarā! Bildes no pasākuma ir iespējams apskatīt Bilžu Galerijā!
UZMANĪBU!
ŠONEDĒĻ 13.11.-17.11.2017. NODARBĪBAS PIE DAIGAS VENTNIECES NENOTIKS
Svarīgi! Par Valsts svētku brīvdienām!
Informējam, ka sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas dienu 18.novembrī, 17.novembrī (piektdiena) mācību nodarbības notiks pēc saīsināto stundu saraksta, bet 18., 19. un 20.novembrī BRĪVDIENAS (skola slēgta).
Aicinām apmeklēt Latvijas 99.dzimšanas dienai veltītu pasākumu
Aicinām apmeklēt Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu, pedagogu un skatuves runas pulciņa "Ķocis" dalībnieku Latvijas 99.dzimšanas dienai veltītu pasākumu 21.novembrī pl.18.30 Doles Tautas namā
Sveicam "VI Rīgas Starptautiskā jauno pianistu konkursa" laureātes
Sveicam "VI Rīgas Starptautiskā jauno pianistu konkursa" 2.vietas ieguvējas klavieru duetu - DANIKU DIŠLERI un ELĪZU JAKOVĻEVU. Paldies sakām skolotājai LĪGAI OPINCĀNEI
Elmārs Vaivods - Ķekavas Mūzikas skolas labākais skolotājs 2016./2017.m.g.
Ķekavas Mūzikas skolas skolotājs Elmārs Vaivods – viņš ZIN kā jāskan labam pūtēju orķestrim. Pērn, pirmo reizi orķestrim piedaloties Rīgas un Pierīgas pūtēju orķestru skatē, Elmārs teica – „pirmie kucēni jāslīcina”, bet nekā nebij’ - izvirzīja finālkonkursam – bijām tik lepni!
Arhīvs
  Drukāt