100 akordeonisti pulcēsies lielkoncertā Latvijas simtgadei!

 16. jūnijā pulksten 17.00 Stopiņu novadā Līgo parka estrādē pulcēsies 100 akordeonisti no visas Latvijas – akordeona ansambļu un orķestru lielkoncertā "Latvijai 100, Līgo parkam 30".

 

Koncertā Rīgu un Pierīgu pārstāvēs: Augusta Dombrovska mūzikas skola, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola, Juglas Mūzikas skola , Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, Pāvula Jurjāna mūzikas skola, Babītes Mūzikas skola, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola, Jāņa Dūmiņa Baldones Mūzikas skola, Ķekavas Mūzikas skola, Salaspils Mūzikas un mākslas skola, Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, Ulbrokas kultūras nams, Jūrmalas Mūzikas vidusskola.

No Zemgales koncertā piedalīsies: Jelgavas Mūzikas vidusskola, Olaines Mūzikas un mākslas skola, Tukuma Mūzikas skola. Savukārt no Kurzemes – Kandavas Mūzikas un mākslas skola.

Vidzemi koncertā pārstāvēs Cēsu Mūzikas vidusskola, Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skola, Lielvārdes novada Mākslas un Mūzikas skola, Limbažu Mūzikas skola, Salacgrīvas Mūzikas skola. Siguldas mākslu skola "Baltais flīģelis".

Uzstāšanos papildinās profesionālo mūziķu ansambļi "Trio Kafija" un "Kvartets".

Lielkoncerta programmā skanēs populārās mūzikas melodijas akordeona izpildījumā.

Šāds lielkoncerts notiek pirmo reizi un tiek veltīts valsts simtgadei, kā arī norises vietas – Līgo parka 30. jubilejai. 

Ieeja ir bez maksas. Lielkoncertu organizē Ulbrokas kultūras nams, atbalsta Stopiņu novada pašvaldība.

 

  Drukāt