Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2019. gadā

2.vieta
II Starptautiskais konkurss Trofeo Musicale , Kauņa /Lietuva/
Darja Makareviča, Alise Petrone, Elvita Barinska
Skolotāja Ludmila Ivanicka

 

3.vieta
II Starptautiskais konkurss Trofeo Musicale , Kauņa /Lietuva/
Mihails Matvejevs
Skolotāja Diāna Zandberga

 

3.vieta
II Starptautiskais konkurss Trofeo Musicale , Kauņa /Lietuva/
Vladlena Jurkjāne
Skolotāja Diāna Zandberga

 

1.vieta
II Starptautiskais konkurss Trofeo Musicale , Kauņa /Lietuva/
Elīza Jakovļeva, Danika Dišlere
Skolotāja Līga Opincāne

 

Diploms
II Starptautiskais konkurss Trofeo Musicale , Kauņa /Lietuva/
Elīza Jakovļeva
Skolotāja Līga Opincāne

 

 3.vieta

XXIV Starptautiksias jauno mūziķu konkurss " Sigulda 2019"
Mārtiņš Starostnieks /sitaminstrumenti/ un Estare Bārzdiņa / klavieres/
Skolotāja  Gunta Šmaukstele


3.vieta

XXIV Starptautiksias jauno mūziķu konkurss " Sigulda 2019"
Mārtiņš Starostnieks
Skolotājs Normunds Everts


3.vieta
Talants Latvijai 2019

Aleksa Avišāne
Skolotājs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Laura Tamane



3.vieta
Talants Latvijai

Agnese Jeršova
Skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja



3.vieta
Talants Latvijai

Linards Grauzis
Skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele



2.vieta
Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēlē (Ozolnieki)

Emīls Māris Ikerts
Skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele



3.vieta
Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Flautas spēlē (Ulbroka)

Monta Mišinska
Skolotājs Evelīna Lašketa, koncertmeistars Roberts Ķibermanis



Zelta diploms
17. Starptautiksias kotu konkurss, Budapešta (Ungārija)
Koris
Diriģente Vineta Litauniece

 

 

Atzinība
XIII Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkurss, Līvāni
Luīze Starķe
Skolotāja Inese Vaļiniece


Atzinība
K.F.Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi
Beatrise Riekstiņa
Skolotājs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Laura Tamane
   


3.vieta
K.F.Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi
Valters Ērglis
Skolotājs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Laura Tamane

 

 

3.vieta
K.F.Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi
 Alise Petrone
Skolotāja Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Laura Tamane


3.vieta
K.F.Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi
Darja Makareviča, Alise Petrone, Elvita Barinska
Skolotāja Ludmila Ivanicka



Grand Prix, 1.vieta un 
Atzinība par labāko brīvās izvēles skaņdarba izpildījumu
X Starptautiskais  jauno mūziķu konkurss " Viva la Musica", Daugavpils
Mārtiņš Starostnieks
Skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele



3.vieta
X Starptautiskais  jauno mūziķu konkurss " Viva la Musica", Daugavpils
Reinis Siliņš
Skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 


3.vieta
X Starptautiskais  jauno mūziķu konkurss " Viva la Musica", Daugavpils
Agnese Jeršova

Skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

  

Augstākā pakāpe
Latvijas izglītības iestāžu koru Zemgales novada konkurss
Koris
Diriģente Vineta Litauniece koncertmeistare Jolanta Barinska
 
 

 

Atzinība
Jauno čellistu konkurss "XX gadsimta klasika" (Bolderāja)
Alise Petrone

Skolotāja Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 


2.vieta
Starptautiskais konkurss " Diena ar lietuviešu skaņdarbu" (Viļņa, Lietuva)
Alise Līce

Skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska
 

 

Diploms
Starptautiskais konkurss " Diena ar lietuviešu skaņdarbu" (Viļņa, Lietuva)
Ieva Pūriņa

Skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

Diploms
Starptautiskais konkurss " Diena ar lietuviešu skaņdarbu" (Viļņa, Lietuva)
Rebeka Krivade

Skolotāja Nataļja Grigoroviča Skarbinika, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

Atzinība
V jauno pianistu konkurss " Debija 2019"
Alīse Konovka
Skolotāja Diāna Jaunzeme Portnaja

 


Atzinība
Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkurss, Nīca
Darja Makareviča, Alise Petrone, Elvita Barinska
Skolotāja Ludmila Ivanicka

 


1.vieta
Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkurss, Nīca
Elīza Jakovļeva un Danika Dišlere
Skolotāja Līga Opincāne

 


I pakāpe
Latvijas izglītības iestāžu koru starpnovadu konkurss
Koris
Diriģente Vineta Litauniece koncertmeistare Jolanta Barinska
 

 


3.vieta
I Starptautiskais jauno mūziķu konkurss "Syntonia" Romā (Itālija)
Darja Makareviča
Skolotājs Guntars Gritāns koncertmeistars Roberts Ķibermanis

 

 

3.vieta
Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs un klavierēs, Iecava

Elīna Čapiņa

  Pedagogs Līga Opincāne

 

3.vieta
VII Starptautiskais mūzikas skolu akordeonistu ansambļu konkurss, Limbaži

Dāvis Jeronovičs, Ieva Balode

  Pedagogs Samanta Čipinska

 

 

I pakāpe
Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Kurzemes, Rīgas, Pierīgas un Zemgales novadu skate
Pūtēju orķestris
Diriģents Elmārs Vaivods


2.vieta
III Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss " Naujene Wind 2018"
Reinis Siliņš
Skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja


1.vieta
III Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss " Naujene Wind 2018"
Agnese Jeršova
Skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

2.vieta
III Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss " Naujene Wind 2018"
Andris Dombrovskis
Skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

1.vieta
III Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss " Naujene Wind 2018"
Emīls Māris Ikerts
Skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele


1.vieta
XXIV Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga
Mārtiņš Starostnieks
  Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

1.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Mārtiņš Starostnieks

  Pedagogs Normunds Everts

 

2.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Linards Grauzis

  Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele 

 


3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Emīls Māris Ikerts

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele



2.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Andris Dombrovskis

  Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 


2.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Adrians Poreiters

  Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja


3.vieta

3.vietaLatvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Andris Bāliņš

  Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 


3.vieta

3.vietaLatvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Raivo Lūsis

  Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 
2.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Jelgava

Reinis Siliņš

  Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 


1.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Agnese Jeršova

  Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

3.vieta

V Mazais Augusta Dombrovska konkurss, Rīga

Aleksa Avišāne

  Pedagogs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Laura Tamane
 

 

3.vieta

V Mazais Augusta Dombrovska konkurss, Rīga

Alise Līce

  Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

1.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Linards Grauzis

  Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 


1.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Mārtiņš Starostnieks

  Pedagogs Normunds Everts

 


2.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Emīls Māris Ikerts

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele 

 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Mārtiņš Plūme

  Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 


1.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Andris Dombrovskis

  Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 


1.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Adrians Poreiters

  Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

2.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Darja Makareviča

Pedagogs Guntars Gritāns, koncertmeistars Roberts Ķibermanis

 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Līva Ribkinska 

  Pedagogs Evelīna Lašketa, koncertmeistars Roberts Ķibermanis
 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Liene Stepanova

  Pedagogs Evelīna Lašketa, koncertmeistars Roberts Ķibermanis

 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Katrīna Jeruma

  Pedagogs Eva Jevstigņejeva, koncertmeistars Viktorija Martiņuka

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Justīne Bērziņa

 Pedagogs Eva Jevstigņejeva, koncertmeistars Viktorija Martiņuka

 

 
3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Dzintars Lulle

 Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistars Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 
3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Artūrs Kristiāns Papāns

  Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistars Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Andris Bāliņš

  Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistars Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Raivo Lūsis

  Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistars Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 
2.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Reinis Siliņš

  Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistars Diāna Jaunzeme Portnaja

 


1.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Agnese Jeršova

  Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistars Diāna Jaunzeme Portnaja

 

Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2018. gadā

1.vieta

I  jauno koklētāju  konkurss  "Baltu kokles"

Emīlija Stāmere

Pedagogs Ramona Davidone

 

 

2.vieta

VI Latvijas mūzikas skolu izgl.pr. Akordeona spēle  ansambļu un kameransambļu konkurss (Madliena)

Ieva Balode un Dāvis Jeronovičs

Pedagogs Samanta Čipinska

 

 

3.vieta

XII  Starptautiskais  konkurss " Linksmasis akordeonas" (Lietuva)

Ieva Balode

Pedagogs Samanta Čipinska

 

 

3.vieta

XII  Starptautiskais  konkurss " Linksmasis akordeonas" (Lietuva)

Dāvis Jeronovičs

Pedagogs Samanta Čipinska

 

 

3.vieta

V.Besfamilnova XXVIII  Starptautiskais  konkurss " Prize of Lanciano" (Itālija)

Ieva Balode

Pedagogs Samanta Čipinska

 

 

2.vieta

36.  Starptautiskais akordeonu mūzikas  konkurss  (Pērnavā,Igaunija)

Ieva Balode

Pedagogs Samanta Čipinska

 

 

2.vieta

36.  Starptautiskais akordeonu mūzikas  konkurss  (Pērnavā,Igaunija)

Dāvis Jeronovičs

Pedagogs Samanta Čipinska

 

 

1.vieta

III Starptautiskais  konkurss " MUSICA PIANOFORTE" (Prienai Lietuva)

Mārtiņš Starostnieks /sitaminstrumenti/, Elvita Barinska /klavieres/

Pedagogs Gunta Šmaukstele

 

 

3.vieta

III Starptautiskais  konkurss " MUSICA PIANOFORTE" (Prienai Lietuva)

Vladlena Jurkjāne

Pedagogs Diāna Zandberga

 

 

3.vieta

III Starptautiskais  konkurss " MUSICA PIANOFORTE" (Prienai Lietuva)

Elīza Jakovļeva un Danika Dišlere

Pedagogs Līga Opincāne

 

 

Diploms

III Starptautiskais  konkurss " MUSICA PIANOFORTE" (Prienai Lietuva)

Elīza Jakovļeva

Pedagogs Līga Opincāne

    

 

Diploms

III Starptautiskais  konkurss " MUSICA PIANOFORTE" (Prienai Lietuva)

Danika Dišlere

Pedagogs Līga Opincāne

 

 

1.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Kristers Cīrulis

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

4.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Ketlīna Zvaune

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska  

 

 

2.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Kristiāna Šarāpova

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja  

 

 

2.vieta

 V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Paula Osemļjaka

Pedagogs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece  

 

 

 3.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

 Monta Miškina

Pedagogs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece  

 

 

4.vieta

V Jauno vokālistu  konkurss " Dziedu Dievmātei" (Aglona)

Monta Zvaune

Pedagogs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece  

 

 

1.vieta

 Zemgales reģiona Mūzikas skolu Metāla pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss " Taures skan" (Jelgava)

 Agnese Jeršova

Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja    

 

 

2.vieta

Zemgales reģiona Mūzikas skolu Metāla pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss " Taures skan" (Jelgava)

 Reinis Siliņš

Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja    

 

 

2.vieta  

II Starptautiskais Kora mūzikas konkurss “All Nations Are Singing"  (Viļņa)

Koris

Diriģente Vineta Litauniece    

 

 

 1.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Mārtiņš Starostnieks

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele    

 

 

1.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

 Emīlija Stāmere

Pedagogs Ramona Davidone    

 

 

 2.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

 3.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Reina Fingere

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

3.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Alise Petrone

Pedagogs Ludmila Ivanicka koncertmeistare Ērika Tiltiņa    

 

 

3.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Darja Makareviča

Pedagogs Guntars Gritāns, koncertmeistars Roberts Ķibermanis    

 

 

Diploms

Konkurss “Talants Latvijai 2018” (Rīga)

Aleksa Avišāne

Pedagogs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Ērika Tiltiņa    

 

 

3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss,Talsi

Reina Fingere/vijole/, Alise Petrone /čells/, Alise Līva Jansone /klavieres/

Pedagogs Ludmila Ivanicka    

 

 

 3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss,Talsi

Alise Petrone

 Pedagogs Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Ērika Tiltiņa    

 

 

 3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi

Ieva Pūriņa

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

 3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi

Evelīna Jakuškina

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

2.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi

Reina Fingere

 Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

K.F.Amendas balva un 1.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss, Talsi

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

3.vieta

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss " Baltijas valstīm 100", Rīga

Aleksa Avišāne

Pedagogs Slavčo Stoilkovski, koncertmeistare Ērika Tiltiņa    

 

 

Atzinība

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss " Baltijas valstīm 100", Rīga

Reina Fingere/vijole/, Alise Petrone /čells/, Alise Līva Jansone /klavieres/

Pedagogs Ludmila Ivanicka    

 

 

1.vieta

Noras Novikas XI Starptautiskais Mazās kamermūzikas konkurss, Mārupe

Reina Fingere/vijole/, Alise Petrone /čells/, Alise Līva Jansone /klavieres/

Pedagogs Ludmila Ivanicka    

 

 

Atzinība

IX Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA, Daugavpils

Mārtiņš Pundiņš

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele  

 

 

1.vieta

III  Sitaminstrumentu spēles ansambļu konkurss Amber Percussion, Rīga  

Mārtiņš Starostnieks, Rihards Ozoliņš, Edgars Pašs  

Pedagogs Normunds Everts    

 

 

Atzinība

III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkurss (Nīca)

Andris Dombrovskis/saksofons/ un Mihails Matvejevs /klavieres/

Pedagogi Diāna Zandberga, Elmārs Vaivods    

 

 

 3.vieta

 Eesti Puhkpilliorkestrite Turniir 2018 Tallinn (Igaunija)

Pūtēju orķestris

 Diriģents Elmārs Vaivods    

 

 

2.vieta

Zemgales reģiona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs (Iecava) Elīna Čapiņa

Pedagogs Līga Opincāne    

 

 

 I pakāpe

Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Kurzemes, Rīgas, Pierīgas un Zemgales novadu skate

Pūtēju orķestris

Diriģents Elmārs Vaivods    

 

 

Grand Prix

II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss " Naujene Wind 2018"

Agnese Jeršova

Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja    

 

 

2.vieta

 II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss " Naujene Wind 2018"

Reinis Siliņš

Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja  

 

 

2.vieta

 II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss " Naujene Wind 2018"

Andris Dombrovskis

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja    

 

 

3.vieta

Arvīda Žilinska VI Starptautiskais jauno vokālistu konkurss, Jēkabpils

Kristers Cīrulis

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Ieva Pūriņa

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska      

 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska  

 

 

1.vieta

XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga

Mārtiņš Starostnieks  

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele  

 

 

2.vieta

XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga

Mārtiņš Pundiņš

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

2.vieta

XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga

Elizabete Ozoliņa  

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

3.vieta

XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga

Darja Makareviča  

Pedagogs Guntars Gritāns, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja  

 

 

 2.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Alise Līce  

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

2.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Evelīna Arta Jakuškina  

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Ieva Pūriņa  

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

Atzinības raksts

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Reina Fingere  

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncetrmeitare Jolanta Barinska  

 

 

1.vieta

I Zemgalesreģiona Mūzikas skolu Sitaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Jelgava)

Mārtiņš Starostnieks

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele    

 

 

1.vieta

I Zemgalesreģiona Mūzikas skolu Sitaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Jelgava)

Mārtiņš Pundiņš

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele  

 

 

Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2017. gadā

2.vieta 

VI Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss (Rīga) 

Danika Dišlere un Elīza Jakovļeva

Pedagogs Līga Opincāne    

 

 

Eiropas čempions un Zelta medaļa

Eiropas koru olimpiāde

Ķekavas Mūzikas skolas koris

Diriģente Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

1.vieta

V Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss " Olimpo musicale 2017" (Prienai, Lietuva)

Sanija Stangute

Pedagogs Ramona Davidone     

 

 

2.vieta

XXIII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss " Sigulda 2017" (Sigulda)

Sanija Stangute

Pedagogs Ramona Davidone     

 

 

 Diploms

XXIII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss " Sigulda 2017" (Sigulda)

 Daiga Bojatjuka

 Pedagogs Diāna Zandberga     

 

 

2.vieta

VII Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Ozolnieki)

 Reinis Siliņš

Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Irēna Kalniņa    

 

 

1.vieta

VII Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Ozolnieki)

Agnese Jeršova Pedagogs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Irēna Kalniņa

 

 

     3.vieta

VII Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Ozolnieki)

Andris Dombrovskis

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja    

 

 

1.vieta

VII Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss (Ozolnieki)

Elizabete Ozoliņa

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele    

 

 

 Diploms

Konkurss “Talants Latvijai 2017” (Rīga)

Darja Makareviča

Pedagogs Guntars Gritāns    

 

 

3.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2017” (Rīga)

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

2.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2017” (Rīga)

Mārtiņš Starostnieks

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele    

 

 

1.vieta

Konkurss “Talants Latvijai 2017” (Rīga)

Elizabete Ozoliņa

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele    

 

 

II pakāpe

 VIII Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru salidojums finālkonkurss

Pūtēju orķestris

Diriģents Elmārs Vaivods    

 

 

1.vieta

VI Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Kokles spēles audzēkņu konkurss (Iecava)

Emīlija Stāmere

Pedagogs Ramona Davidone    

 

 

III pakāpe

 Mazo vijolnieku konkurss “ Sienāzis 2017”  (Vecumnieki)

Karolīna Linberga

Pedagogs Nataļja Grigoroviča Skarbinika, koncertmeistare Līga Opincāne    

 

 

 II pakāpe

Mazo vijolnieku konkurss “ Sienāzis 2017”  (Vecumnieki)

Ieva Dzerkale

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Līga Opincāne    

 

 

II pakāpe

 Mazo vijolnieku konkurss “ Sienāzis 2017”  (Vecumnieki)

Viktorija Litauniece

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Līga Opincāne    

 

 

3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Alise Petrone

Pedagogs Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Ērika Tiltiņa    

 

 

3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Reina Fingere

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

 3.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Ieva Pūriņa

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

2.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

 3.vieta

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss “ Francis Šūberts un laikabiedri”  (Rīga, Bolderāja)

Katrīna Karple/čells/, Alise Petrone /čells/, Alise Līva Jansone /klavieres/

Pedagogs Ludmila Ivanicka    

 

 

3.vieta

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss “ Francis Šūberts un laikabiedri”  (Rīga, Bolderāja)

Reina Fingere

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska    

 

 

 Diploms

XI Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa  "Giovani virtuosi", Alita Lietuva

Katrīna Karple/čells/, Alise Petrone /čells/, Alise Līva Jansone /klavieres/

 Pedagogs Ludmila Ivanicka    

 

 

2.vieta

„Golden Voices of Montserrat” ( Spānija)

Koris

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska  

 

 

1.pakāpe

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkurss (Nīca)

Mārtiņš Pundiņš/sitaminstrumenti/ un Tomass Matvejs /klavieres/

Pedagogs Gunta Šmaukstele  

 

 

1.pakāpe

Rīgas un Pierīgas novadu pūtēju orķestru skate

Pūtēju orķestris

Diriģents Elmārs Vaivods

 

 

 3.vieta

II sitaminstrumentu spēles solistu un ansamļu  konkurss " Amber Percussion" (Babīte)

Mārtiņš Starostnieks

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele    

 

 

Atzinības raksts

X Starptautiskā festivāla Saxophonia Latvijas mūzikas skolu saksofonistu konkurss, Rīga

Ruta Rēzija Auzniece

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele  

 

 

 3.vieta

Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļu audzēkņu ansambļu konkurss "Rīgas stīgas 2017", Rīga

Kameransamblis: Katrīna Karple, Alise Petrone

Pedagogs Ludmila Ivanicka un Slavčo Stoilkovski,  koncertmeistare Jolanta Barinska  

 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa Fināls, Rīga

Kristers Cīrulis

Pedagogs Vineta Litauniece,  kcm. Irēna Kalniņa  

 

 

2.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Mihails Matvejevs

Pedagogs Diāna Zandberga  

 

 

Atzinības raksts

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava  

Daiga Bojatjuka

Pedagogs Diāna Zandberga  

 

 

1.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava  

Elizabete Riekstiņa

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Irēna Kalniņa  

 

 

1.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Kristers Cīrulis

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Irēna Kalniņa

 

 

1.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava  

Kristiāna Šarāpova

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja

 

 

3.vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava  

Evita Meiersone

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja  

 

 

3.vieta

 XXII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga

Mārtiņš Starostnieks

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele  

 

 

Diploms

XXII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, Rīga

 Mārtiņš Pundiņš

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele      

 

 

 Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2016. gadā   

1.vieta

3.Mazais Augusta Dombrovska konkurss (Rīga)  

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska  

 

 

Diploms

6. Starptautiskais pianistu konkurss  „Piano Talants 2016” Milānā, Itālijā

Daiga Bojatjuka

Pedagogs Diāna Zandberga

 

 

Diploms

Talants Latvijai (Rīga)

Reina Fingere

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

Diploms

Talants Latvijai (Rīga)

Elizabete Ozoliņa

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

3.vieta

VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem (Ozolnieki)

Katrīna Kate Millere

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

Atzinības raksts

VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem (Ozolnieki)

Elizabete Ozoliņa

Pedagogs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

1.vieta

„Il garda in coro” (Itālija)

Koris

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

  

2.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Ieva Pūriņa

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

2.vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

  

 

2. vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Marts Andrijevskis

Pedagogs Slavčo Stoilkovskis, koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

  

3. vieta

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss (Talsi)

Megija Osovska

Pedagogs Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

 

1.vieta

Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu – solistu un ansambļu konkurss “Ceļā uz meistarību”

Čellu ansamblis

Pedagogs Ludmila Ivanicka, koncertmeistare Ērika Tiltiņa

 

 

2.vieta

Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu – solistu un ansambļu konkurss “Ceļā uz meistarību”

Alise Līce

Pedagogs Daiga Rozentāle koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

3.vieta

Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu – solistu un ansambļu konkurss “Ceļā uz meistarību”

Reina Fingere

Pedagogs Daiga Rozentāle, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

1. vieta

Talants Latvijai (Rīga)

Mārtiņš Pundiņš

Pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele

 

 

1. vieta

Talants Latvijai (Rīga)

Sanija Stangute

Pedagogs Ramona Davidone

 

 

1. pakāpe

Vokālās mūzikas konkurss "Balsis 2016" II kārta,Tukums

Ķekavas Mūzikas skolas vokālais ansamblis

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

3.vieta

Instrumentālo un vokāli instrumentālo ansambļu konkursā VENTSPILS GROOVE, Ventspils

Sitaminstrumentu trio-Valters Karlsons, Kristofers Ķirpis, Rihards Ozoliņš 

Pedagogs Normunds Everts

 

 

1. vieta

Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss "Uzlecošās zvaigznes" 2016., Rīga Sanija Stangute

Pedagogs Ramona Davidone

 

 

Augstākā pakāpe

Vokālās mūzikas konkurss "Balsis 2015" 1.kārta, Baloži

Ķekavas Mūzikas skolas vokālais ansamblis

Pedagogs Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska

 

 

1. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa fināls, Rīga

Emīlija Stāmere

Pedagogs Ramona Davidone

 

 

3. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Piņķi

Sanija Stangute

Pedagogs Ramona Davidone

 

1. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Piņķi

Emīlija Stāmere

Pedagogs Rmona Davidone

 

 

1. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Kaspars Sedliņš

Pedagogs Katrīna Runča

 

 

3. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Mārtiņš Urtāns

Pedagogs Katrīna Runča

 

 

1. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Patriks Kampmanis

Pedagogs Katrīna Runča

 

 

3. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Dārta Grasmane

Pedagogs Katrīna Runča

 

 

2. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Rita Daniela Missa

Pedagogs Katrīna Runča

 

 

Atzinība

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Rasa Vītoliņa

Pedagogs Ruta Meijere

 

 

3. vieta

Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņu Valsts konkursa II kārta, Jelgava

Dainis Višņevskis 

 Pedagogs Ruta Meijere

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Drukāt