Maijs 2020
POTCPkSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Virtuālais gājiens "Uzvelc tautas tērpu par godu Latvijai"
Virtuālais gājiens "Uzvelc tautas tērpu par godu Latvijai" 2020. gada 4. maijā sociālo tīklu vidē pulcināja vairākus tūkstošus individuālo tautas tērpu īpašnieku un māksliniecisko kolektīvu dalībnieku. Viņu vidū bija arī Ķekavas Mūzikas skolas koklētāju ansamblis.
Sveicam A.Grīnberga jauno ģitāristu konkursa „Kur tad tu nu biji?” laureātus!
BRUNO PANJUTI (3.vieta), RALFS AUKSTIKALNIS (Atzinība) skolotāja Katrīna Hāsa, ROMIJA LONERTE (3.klase) skolotājs Romans Lulla
Ķekavas Mūzikas skola 2020./2021.mācību gadā aicina mācīties jaunos audzēkņus!
PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS  PROGRAMMĀS  ♪ no 7 gadu vecuma - Klavierspēle, Vijoļspēle, Čella spēle, Kora klase  ♪ no 7-12 gadu vecuma - Akordeona spēle, Ģitāras spēle,  Kokles spēle, Saksofona spēle, Flautas spēle, Klarnetes spēle, Trompetes spēle, Mežraga spēle, Sitaminstrumentu spēle      ♪ no 6 gadu vecuma - sagatavošanas ( pirmsskolas) klase Vietu skaits katrā specialitātē tiek precizēts uz konsultāciju laiku. Nepieciešamie dokumenti: Stājoties uz 1. klasi  iesniegums (veidlapa pieejama skolas mājas lapā ) audzēkņa dzimšanas apliecība (kopija) fotogrāfija (3×4 cm) Stājoties uz sagatavošanas klasi  iesniegums (veidlapa pieejama skolas mājas lapā )
Ķekavas Mūzikas skolas bērnu koris Dziesmu svētku noskaņās ar video sveicienu!
Dziesmu svētki šogad jūlijā nenotiks, bet pienāks laiks, kad Latvijas bērni, kad Ķekavas bērni kāps Lielajā Dziesmu svētku estrādē un pieskandinās to ar brīnišķīgām dziesmām! Bet šobrīd, dziedam katrs savās mājās! Sveiciens no Ķekavas Mūzikas skolas bērnu kora! J.Aišpurs, R.Kaupers "Tavs karogs"
Ja atgriezies no ārzemēm - ievēro mājas karantīnu! Pasargā sevi un līdzcilvēkus!
Ķekavas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izturēties ar vislielāko atbildības sajūtu un ievērot visus noteiktos ierobežojumus un ieteikumus, lai mazinātu vīrusa COVID-19 izplatību. Šeit katra cilvēka rīcība ir no svara! It īpaši uzrunājam tos novadniekus, kuri pēdējā laikā atgriezušies no ārvalstīm – esiet atbildīgi un 14 dienas palieciet mājās!
Arhīvs