Maijs 2024
POTCPkSSv
145
678101112
14161819
2122232426
2728293031
Izsludinam Ķekavas Mūzikas skolas Himnas mūzikas sacerēšanas konkursu!
Noteikumi ir pavisam vienkārši: līdz 31.maijam nogādāt Mūzikas skolā (tajā pašā melnajā kastē, kurā iemetāt dzejoļus, vai atsūtīt uz e-klases pastu iedziedātu audio failā, var arī whatsapp 26897974) dziesmas melodiju ar visiem vārdiem. Pavadījumam nav obligāti jābūt.
Sveicam audzēkņus ar panākumiem XIII Starptautiskajā mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursā Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem "OZOLNIEKI 2024"!
Sveicam skolotāju Elmāru Vaivodu, koncertmeistari Guntu Šmauksteli ar audzēkņu panākumiem XIII Starptautiskajā mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursā Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem "OZOLNIEKI 2024". Elizabete Tanona - 1.vieta, Anete Zolmane - 3.vieta, Marks Mārtiņš - diploms par piedalīšanos.
Aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas 2023./2024. m. g. Izlaidumu!
Sestdien, 25. maijā plkst.12.00 Doles Tautas namā!
Izmaiņas mūzikas skolas darba laikā!
30.aprīlī strādājam pēc saīsināto stundu laikiem. 1.maijā skola slēgta. 3.maijā saīsināto stundu laiki (skolas darba laiks plkst.7.15 - 18.15). 4., 5. un 6. maijā skola slēgta.
Sveicam Denīzi Goksu ar panākumiem VII Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursā flautas spēles audzekņiem "Flautu balsis"!
Sveicam Denīzi Goksu, skolotāju Elīnu Igauni un koncertmestari Annu Harlapu ar iegūto 1. vietu VII Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursā flautas spēles audzekņiem "Flautu balsis".
Ķekavas Mūzikas skolā izskan flautas klases audzēkņu "Krāsainais koncerts"!
25.aprīlī Ķekavas Mūzikas skolā notika flautas klases audzēkņu "Krāsainais koncerts". Paldies skolotājām Evai Jevstigņejevai un Elīnai Igaunei, koncertmeistarēm Viktorijai Martiņukai un Annai Harlapai un audzēkņiem par skaisto koncertu un silto atmosfēru!
Akordeona klases audzēkņi gūst panākumus IV Starptautiskajā akordeona spēles konkursā "Concord of Sounds 2024"
24.aprīlī Ķekavas Mūzikas skolas akordeona klases audzēkņi guva lieliskus panākumus IV Starptautiskajā akordeona spēles konkursā "Concord of Sounds 2024". Kate Sprūdža (1. klase) - 2. vieta; Dāvis Jeronovičs (5.klase) - 1. vieta. Sveicam audzēkņus un skolotāju Diānu Katiņu.
Sveicam diriģentu Elmāru Vaivodu un skolotāju Evu Jevstigņejevu ar Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestra izcīnīto 1.vietu pūtēju orķestru konkursā Igaunijā!
Sveicam diriģentu Elmāru Vaivodu un skolotāju Evu Jevstigņejevu ar Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestra izcīnīto 1.vietu starp B grupas orķestriem pūtēju orķestu konkursā "Eesti Puhpilliorkestrite Turniiril 2024"!
Sveicam Jauno vokālistu konkursa MĀRUPES PUPUĶIS 2024 laureātus!
17.aprīlī Ķekavas Mūzikas skolas kora klases audzēkņi piedalījās komponista Māra Lasmaņa Jauno vokālistu konkursā MĀRUPES PUPUĶIS 2024! Amelia Vizbule 1.vieta, Emīlija Zaķe 2.vieta, Aiga Kurzemniece 3.vieta, Emīls Kreklis Atzinība. Skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Ilga Bekmane. Dārta Meldrāja 3.vieta, Elza Paegle 3.vieta - skolotājs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece.
Ķekavas koklētāju ansamblis " KONSONANSE " izskan Ulbrokas Pērlē!
13.04. koncertā " Pavasara vakarā " saspēlējās Pierīgas koklētāju ansambļi trijās paaudzēs! Mīļš paldies ansambļa vadītājai un koncerta diriģentei - RAMONAI DAVIDONE!
Prieks par Ķekavas koklētāju panākumiem Valsts konkursa finālā Jelgavas mūzikas vidusskolā.
Elizabete Jurča 1.kl. pateicība, Emīlija Pūga 2.kl.- atzinība, Agate Krēmere - 2.vieta. Milzīgs paldies par ieguldīto darbu kokles skolotājai Ramonai Davidonei!!!
Sveicam Aleksandru Višņevski ar panākumiem konkursos!
ALEKSANDRS VIŠŅEVSKIS (Atzinība) VIII jauno pianistu festivālā "Debija 2024" un 3.vieta XIV Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā Rīgā. Skolotāja Maija Steļmačenoka.
Solfedžo konkurss
7.martā Ķekavas Mūzikas skolas audzēknes Gabriela Leimane, Denīze Goksu, Tessa Gudovska, Anete Zolmane un viņu solfedžo skolotājas Žanna Stankeviča un Ilga Bekmane devās uz Ogres Mūzikas un mākslas skolu, lai pārstāvētu mūsu skolu Solfedžo turnīrā “Skaņu spēles”.
Klavieru nodaļas audzēkņu festivāls "Pavasari gaidot"!
28.februārī Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē, klaviermūzikas festivālā "Pavasari gaidot" uzstājās vairāk kā 40 jaunie pianisti.
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestri ar panākumiem Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru skatē!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestri (dir.Elmārs Vaivods) ar iegūto I pakāpes diplomu Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Rīgas, Kurzemes, Zemgales un Pierīgas novadu skatē.
“Iekāp skolotāja kurpēs”
No 19. februāra līdz 23.februārim Ķekavas Mūzikas skolas 8.klašu audzēkņi izmēģināja spēkus skolotāja profesijā, vadot mazāko klašu audzēkņiem mācību stundas. ŠĪ pieredze lika daudziem padomāt par jautājumu: vai būt skolotājam ir tik viegli, kā no audzēkņu puses tas izskatās?
Arhīvs