Jūnijs 2022
POTCPkSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Sveicam Konkursa „Talants Latvijai 2022” laureātus!
REBEKA KRIVADE (3.vieta), GABRIELA LEIMANE (atzinības raksts) skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja; LINARDS GRAUZIS (3.vieta) skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Laura Tamane.
Sveicam Arvīda Žilinska VII jauno vokālistu konkursa laureāti!
DĀRTA MELDRĀJA (2.vieta) skolotājs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistre Inese Vaļiniece.
6.maijā Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu bērni un jaunieši, kā arī kolektīvi piedalījās dziesmu dienas koncertos “Dziesmai Būt!” Daugmales Multifunkcionālajā centrā.
6.maijā Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu bērni un jaunieši, kā arī kolektīvi piedalījās dziesmu dienas koncertos “Dziesmai Būt!” Daugmales Multifunkcionālajā centrā. Ķekavas Mūzikas skolu pārstāvēja Koris (Diriģente Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja)
Sveicam V Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursa "FLAUTU BALSIS" un X Starptautiskā Tautas instrumentu Jauno izpildītāju konkursa "Mūzikas burti 2022" laureātes!
DENĪZE GOKSU (1.vieta) skolotaja Evelīna Poriete, koncertmeistars Roberts Ķibermanis. AGATE KRĒMERE (1.vieta) skolotāja Inese Dzene.
Ķekavas Mūzikas skolas 2021./2022. mācību gada Noslēguma koncerts!
‘’Neskatoties uz neparastajiem laikiem un notikumiem ĶEKAVAS MŪZIKAS skolas jaunajiem mūziķiem 6.maijā bija iespēja uz skatuves muzicēt pilnvērtīgi - aci pret aci ar savu klausītāju un skatītāju! Skatuve ir mūziķu kalve un klausītāji ir viņu darba novērtējuma avots, bet īsti klātienes aplausi – gardākais “deserts” pēc paveiktā un stimuls turpmākajai darbībai.
Ķekavas Mūzikas skola 2022./2023.mācību gadā aicina mācīties jaunos audzēkņus!
PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀS: ♪ no 7 gadu vecuma - Klavierspēle, Vijoļspēle, Čella spēle, Kora klase. ♪ no 7-11 gadu vecuma - Akordeona spēle, Ģitāras spēle, Kokles spēle, Saksofona spēle, Flautas spēle, Klarnetes spēle, Trompetes spēle, Mežraga spēle, Sitaminstrumentu spēle; ♪ no 6 gadu vecuma - sagatavošanas (pirmsskolas) klase; ♪ interešu izglītībā bez vecuma ierobežojuma. Vietu skaits katrā specialitātē tiek precizēts uz konsultāciju laiku.
Mūzikas teorijas viktorīna “Trakais teorētiķis”
2022. gada 19. aprīlī, visi labi atpūtušies pēc Lieldienu brīvdienām, sanāca kopā Ķekavas Mūzikas skolas 6. un 7. klašu audzēkņi, lai kopā pavadītu jautru, aizraujošu pēcpusdienu piedaloties mūzikas teorijas nodaļas organizētajā pasākumā “Trakais teorētiķis”.
Ķekavas Mūzikas skola ciemojas Tabasalu Mūzikas skolā NORDPLUS JUNIOR programmas atbalstīta projekta ietvaros.
No 2022. gada 3. līdz 9. aprīlim, uz Tabasalu Mūzikas skolu Igaunijā pieredzes apmaiņā devās pieci Ķekavas Mūzikas skolas skolotāji projekta “Mūzikas mācīšanās izaicinājumi Covid-19 laikā Baltijas valstīs” (Music learning challenges under COVID-19 circumstances in Baltic countries, NPJR-2021/10166) ietvaros, ko finansiāli atbalstījusi programma NORDPLUS. Projekta galvenais mērķis ir uzlabot attālināto un klātienes mācību kvalitāti mūzikas skolās pēc Covid-19 pandēmijas, daloties uzkrātajā pieredzē un analizējot piedāvātos piemērus. Savukārt no 5. līdz 9. aprīlim braucienam pievienojās arī 20 Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi un četri pavadošie skolotāji. Arī viņiem bija iespēja iepazīties ar Tabasalu Mūzikas skolas kārtību, audzēkņiem un pedagogiem, kā arī galvenais mērķis – pieredzes apmaiņas noslēgumā piedalīties abu skolu kopkoncertā.
Ķekavas novada Jauniešu simfoniskais orķestris uzņem jaunus dalībniekus visās instrumentu grupās!
Ķekavas novada Jauniešu simfoniskais orķestris uzņem jaunus dalībniekus visās instrumentu grupās. Uzņemšana un mēģinājums notiks Svētdien, 3. aprīlī, 10.00, Ķekavas mūzikas skolā! Nāc un pievienojies jauniešu simfoniskajam orķestrim! Uz drīzu un skanīgu tikšanos!
Par skolas autobusu maršrutiem!
No 21.03.2022. ir atjaunoti skolas autobusu maršruti profesionālās ievirzes un interešu izglītības audzēkņiem. (Tekstā iekrāsots ar sarkanu).
Arhīvs