Maijs 2022
POTCPkSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
6.maijā Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu bērni un jaunieši, kā arī kolektīvi piedalījās dziesmu dienas koncertos “Dziesmai Būt!” Daugmales Multifunkcionālajā centrā.
6.maijā Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu bērni un jaunieši, kā arī kolektīvi piedalījās dziesmu dienas koncertos “Dziesmai Būt!” Daugmales Multifunkcionālajā centrā. Ķekavas Mūzikas skolu pārstāvēja Koris (Diriģente Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja)
Sveicam X Starptautiskā Tautas instrumentu jauno izpildītāju konkursa "Mūzikas burti 2022" laureāti!
AGATE KRĒMERE (1.vieta) skolotāja Inese Dzene.
Sveicam V Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursa "FLAUTU BALSIS" laureāti!
DENĪZE GOKSU (1.vieta) skolotaja Evelīna Poriete, koncertmeistars Roberts Ķibermanis.
Ķekavas Mūzikas skolas 2021./2022. mācību gada Noslēguma koncerts!
‘’Neskatoties uz neparastajiem laikiem un notikumiem ĶEKAVAS MŪZIKAS skolas jaunajiem mūziķiem 6.maijā bija iespēja uz skatuves muzicēt pilnvērtīgi - aci pret aci ar savu klausītāju un skatītāju! Skatuve ir mūziķu kalve un klausītāji ir viņu darba novērtējuma avots, bet īsti klātienes aplausi – gardākais “deserts” pēc paveiktā un stimuls turpmākajai darbībai.
Ķekavas Mūzikas skola 2022./2023.mācību gadā aicina mācīties jaunos audzēkņus!
PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀS: ♪ no 7 gadu vecuma - Klavierspēle, Vijoļspēle, Čella spēle, Kora klase. ♪ no 7-11 gadu vecuma - Akordeona spēle, Ģitāras spēle, Kokles spēle, Saksofona spēle, Flautas spēle, Klarnetes spēle, Trompetes spēle, Mežraga spēle, Sitaminstrumentu spēle; ♪ no 6 gadu vecuma - sagatavošanas (pirmsskolas) klase; ♪ interešu izglītībā bez vecuma ierobežojuma. Vietu skaits katrā specialitātē tiek precizēts uz konsultāciju laiku.
Mūzikas teorijas viktorīna “Trakais teorētiķis”
2022. gada 19. aprīlī, visi labi atpūtušies pēc Lieldienu brīvdienām, sanāca kopā Ķekavas Mūzikas skolas 6. un 7. klašu audzēkņi, lai kopā pavadītu jautru, aizraujošu pēcpusdienu piedaloties mūzikas teorijas nodaļas organizētajā pasākumā “Trakais teorētiķis”.
Ķekavas Mūzikas skola ciemojas Tabasalu Mūzikas skolā NORDPLUS JUNIOR programmas atbalstīta projekta ietvaros.
No 2022. gada 3. līdz 9. aprīlim, uz Tabasalu Mūzikas skolu Igaunijā pieredzes apmaiņā devās pieci Ķekavas Mūzikas skolas skolotāji projekta “Mūzikas mācīšanās izaicinājumi Covid-19 laikā Baltijas valstīs” (Music learning challenges under COVID-19 circumstances in Baltic countries, NPJR-2021/10166) ietvaros, ko finansiāli atbalstījusi programma NORDPLUS. Projekta galvenais mērķis ir uzlabot attālināto un klātienes mācību kvalitāti mūzikas skolās pēc Covid-19 pandēmijas, daloties uzkrātajā pieredzē un analizējot piedāvātos piemērus. Savukārt no 5. līdz 9. aprīlim braucienam pievienojās arī 20 Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi un četri pavadošie skolotāji. Arī viņiem bija iespēja iepazīties ar Tabasalu Mūzikas skolas kārtību, audzēkņiem un pedagogiem, kā arī galvenais mērķis – pieredzes apmaiņas noslēgumā piedalīties abu skolu kopkoncertā.
Sveicam XIX starptautiskā akordeonistu - solistu konkursa „Naujene – 2022" laureātus!
PAULA KRIŠANE (2.vieta), IEVA BALODE (2.vieta), DĀVIS JERONOVIČS (2.vieta) skolotāja Samanta Čipinska. Apsveicam un lepojamies!
Sveicam II Starptautiskā Oskara Stroka jauno pianistu konkursa laureātes!
ŠARLOTE PATMALNIECE (2.vieta), ELĪZA JAKOVĻEVA (2.vieta), DANIKA DIŠLERE (2.vieta) skolotāja Līga Opincāne. Lepojamies!
Ķekavas novada Jauniešu simfoniskais orķestris uzņem jaunus dalībniekus visās instrumentu grupās!
Ķekavas novada Jauniešu simfoniskais orķestris uzņem jaunus dalībniekus visās instrumentu grupās. Uzņemšana un mēģinājums notiks Svētdien, 3. aprīlī, 10.00, Ķekavas mūzikas skolā! Nāc un pievienojies jauniešu simfoniskajam orķestrim! Uz drīzu un skanīgu tikšanos!
Sveicam Vidzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu spēles audzēkņu konkursa laureātes!
ANCE PLŪME (2.vieta), BEATRISE RIEKSTIŅA (2.vieta) un ALEKSA AVIŠĀNE (3.vieta) skolotājs Slavčo Stoilkovskis, koncertmeistare Gunta Šmaukstele.
Sveicam Starptautisko konkursu laureātes!
VIKTORIJA LITAUNIECE (1.vieta) un LAURA MŪRNIECE (2.vieta), skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja. Lepojamies ar meiteņu panākumiem! Paldies arī skolotājai un koncertmeistarei!
Sveicam III Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa „WIND STARS 2022” laureātus!
DENĪZE GOKSU (2.vieta) skolotāja Evelīna Lašketa, koncertmeistars Roberts Ķibermanis; ERNESTS MATVEJS (2.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele; EMĪLS MĀRIS IKERTS (2.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja. Apsveicam un lepojamies!!!
Sveicam audzēkņus, kas izvirzīti uz FINĀLU konkursā "Talants Latviajai 2022"
GABRIELA LEIMANE 2.vijoles klase un REBEKA KRIVADE 4.vijoles klase, skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja; MONTA MIŠINSKA 6.flautas klase, skolotāja Evelīna Lašketa, koncertmeistars Roberts Ķibermanis; LINARDS GRAUZIS 6.sitaminstrumentu klase, skolotājs Normunds Everts. SVEICAM UN VĒLAM VEIKSMI FINĀLĀ!
Sveicam V Starptautiskā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursa „Naujene WIND 2022” laureātus!
LINARDS GRAUZIS (1.vieta) skolotājs Normunds Everts, koncertmeistare Laura Tamane; DENĪZE GOKSU (2.vieta) skolotāja Evelīna Lašketa, koncertmeistars Roberts Ķebermanis.
Par skolas autobusu maršrutiem!
No 21.03.2022. ir atjaunoti skolas autobusu maršruti profesionālās ievirzes un interešu izglītības audzēkņiem. (Tekstā iekrāsots ar sarkanu).
Sveicam TRĪS konkursu Laureātus!
III Starptautiskā akordeona mūzikas izpildītāju konkurss - DĀVIS JERONOVIČS (1.vieta), skolotāja Samanta Čipinska. Latvijas mūzikas un mākslas skolu audzēkņu solo dziedāšanas konkurss „Vidzemes cīrulīši” 2022 - ANNIJA SNIPKE (2.vieta), skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistars Roberts Ķibermanis; Konkurss „Uzlecošās zvaigznes” - DENĪZE GOKSU (1.vieta), skolotāj Evelīna Lašketa, koncertmeistars Roberts Ķibermanis. Sveicam un lepojamies!
Sveicam Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa "NOUVELLES ETOILES" Parīzē laureātus!
REBEKA KRIVADE (2.vieta) skolotāja Daiga Rozentāle, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja; DANIILS MATVEJEVS (3.vieta) skolotāja Diāna Zandberga.
Arhīvs