Janvāris 2021
POTCPkSSv
123
45678910
111213141617
18192021222324
25262728293031
Sveicam III Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa "NOUVELLES ETOILES" Parīzē laureātus!
Apsveicam un lepojamies ar mūsu laureātiem!! ELĪZA JAKOVĻEVA (2.vieta), DANIKA DIŠLERE (3.vieta), ŠARLOTE PATMALNIECE (3.vieta), skolotāja Līga Opincāne. VLADLENA JURKJĀNE (3.vieta), MIHAILS MATVEJEVS (3.vieta), skolotāja Diāna Zandberga.
Ķekavas Mūzikas skola priecājas par 3.vijoles klases audzēknes Rebekas Krivades iespēju piedalīties labdarības meistarklasēs. Apsveicam ar iespēju!!!
Oktobra beigās tika izsludināta pieteikšanās uz ``Māsu Balanas un Roche Ziemassvētku labdarības meistarklasēm`` jaunajiem vijolniekiem un čellistiem. Kopumā pieteicās 97 dalībnieki (40 čellisti un 57 vijolnieki) no 31 Latvijas mūzikas skolas. Izvērtējot dalībnieku iesūtītos video ierakstus, konkursa kārtībā meistarklasēm izvēlēti desmit vijolnieki un desmit čellisti. Katram dalībniekam būs nodrošināta individuālā nodarbība un iespēja piedalīties virtuālajā meistarklašu noslēguma koncertā 21. decembrī. Kristine Balanas un Margarita Balanas saka: ’’Bija ārkārtīgi grūti izvēlēties tikai 20 dalībniekus, kuri varēs piedalīties meistarklasēs. Konkurence bija tiešām liela, esam patīkami pārsteigtas un iepriecinātas, cik daudz lielisku talantu nāk no tik daudzām Latvijas pilsētām!’’
Ķekavas Mūzikas skola saņem skaistu un patriotisku dāvanu!
102. Latvijas dzimšanas dienā Ķekavas Mūzikas skola no Ivara Manguļa un Māra Šopa ģimenēm saņēma ārkārtīgi skaistu un patriotisku dāvanu - apzeltītā plāksnē iegravētu Valsts himnu "Dievs, svētī Latviju" tās autora - Baumaņu Kārļa - rokrakstā. Esam pateicīgi un pagodināti!
Ķekavas Mūzikas skolas bērnu koris Dziesmu svētku noskaņās ar video sveicienu!
Dziesmu svētki šogad jūlijā nenotiks, bet pienāks laiks, kad Latvijas bērni, kad Ķekavas bērni kāps Lielajā Dziesmu svētku estrādē un pieskandinās to ar brīnišķīgām dziesmām! Bet šobrīd, dziedam katrs savās mājās! Sveiciens no Ķekavas Mūzikas skolas bērnu kora! J.Aišpurs, R.Kaupers "Tavs karogs"
Arhīvs