Marts 2019
POTCPkSSv
123
4568910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sveicam klavieru duetu un mazo kameransmabļu konkursa Nīcā laureātes!
Sveicam Mazpilsētu un laiku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkursa Nīcā laureātes - ELĪZA JAKOVĻEVA un DANIKA DIŠLERES (1.vieta) skolotāja Līga Opincāne; DARJA MAKAREVIČA, ALISE PETRONE un ELVITA BARINSKA (Atzinība) skolotāja Ludmila Ivanicka.
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas 5.- 9.kl. kori ar iegūto Augstāko pakāpi koru skatē!
Sveicam mūsu mūzikas skolas 5.-9. klašu kori, skolotāju Vinetu Litaunieci un koncertmeistari Jolantu Barinsku ar iegūto Augstāko pakāpi Latvijas izglītības iestāžu koru starpnovadu konkursā, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem!
Sveicam 1.klases pianisti ar veiksmīgu debiju Jauno pianistu festivālā!
Sveicam ALĪSI KONOVKU (1.kl.) un viņas skolotāju Diānu Jaunzemi Portnaju ar iegūto Atzinību V jauno pianistu festivālā "DEBIJA 2019"
Sveicam I Starptautiskā jauno mūziķu konkursa "Syntonia" Romā (Itālija) Laureāti!
DARJA MAKAREVIČA (3.vieta) skolotājs Guntars Gritāns, koncertmeistars Roberts Ķibermanis.
Sveicam VII Starptautiskā mūzikas skolu akordeonistu ansambļu konkursa laureātus!
DĀVIS JERONOVIČS un IEVA BALODE (3.vieta), skolotāja Samanta Čipinska
Aicinām pieteikties Jauniešu mūzikas nometnei Čehijā!
Nometne notiks no 3. līdz 20. jūlijam Čehijā (netālu no Kraliky). Aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 8 līdz 19 gadiem!
Laureātu apbalvošanas koncerts "BRAVO - BRAVISSIMO"
Svētdien, 10. martā, pl.15.00 LU Lielajā aulā aicinām uz XXIV Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursa laureātu apbalvošanas KONCERTU "BRAVO - BRAVISSIMO". Koncertā uzstāsies arī mūsu Mārtiņš Starostnieks (marimba), kurš atskaņos J.S.Baha Kurantu kopā ar LU pūtēju orķestri un diriģentu Jāni Puriņu. Šī Mārtiņam būs jau otrā reize spēlējot solo kopā ar šo orķestri, jo arī pagājušā gada konkursā Mārtiņš izcīnīja 1. vietu un iespēju spēlēt solo ar oŗķestri! Sveicam un Lepojamies!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestri ar iegūto I pakāpi!
Sveicam Ķekavas Mūzikas skolas Pūtēju orķestri ar iegūto I pakāpi Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru vēsturisko novadu skatē! Īpašs paldies diriģentam ELMĀRAM VAIVODAM un skolotājiem EVAI JEVSTIGŅEJEVAI; KASPARAM STANKEVIČAM UN EDUARDAM RAUBIŠKO!
Sveicam III Starptautiskā pūšaminstrumentu spēles Jauno izpildītāju konkursa "NAUJENE WIND 2019" laureātus!
EMĪLS MĀRIS IKERTS (1.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele; ANDRIS DOMBROVSKIS (2.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja; AGNESE JERŠOVA (1.vieta) un REINIS SILIŅŠ (2.vieta) skoltājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja.
Sveicam konkursa "Talants Latvijai 2019" finālistus!
Sveicam konkursa "Talants Latviajai 2019" finālistus un vēlam veiksmi konkursa trešajā - fināla kārtā!
Sveicam Valsts konkursa pūšamintrumentu un sitaminstrumentu spēlē FINĀLA laureātus!
Lepojamies un sveicam kuplo mūsu skolas laureātu skaitu šī gada Valsts konkursā! Konkursa Finālā piedalījās tikai tie audzēkņi, kas veiksmīgi pārvarēja pirmās divas konkursa kārtas - 1.kārta savā skolā un 2.kārta katram savā reģionā (mēs Jelgavas Mūzikas vidusskolā). Šis konkurss ir ļoti nopietns un ir viens no atbildīgākajiem un svarīgākajiem Latvijā, tāpēc jo īpaši priecājamies par katra jaunā mākslinieka veikumu un sasniegto rezultātu!
Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi uzstājas mūsu Valsts prezidentam!
Pirmdien, 28. janvārī Ķekavas vidusskolā Valsts prezidents Raimonds Vējonis atklāja akciju "Draudzīgais aicinājums 2019": ""Draudzīgais aicinājums" ir mūsu iespēja sniegt savu ieguldījumu labākai izglītībai Latvijā, tā ir akcija, kas nodrošina ciešu un nozīmīgu atgriezenisko saiti starp pagātni, tagadni un nākotni. Dāvinot grāmatas savām skolām, tā ir mūsu iespēja sniegt savu ieguldījumu kopējam labumam – labākai izglītībai Latvijā!" . Atklāšanas svinīgajā pasākumā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi - koris ar diriģenti Vinetu Litaunieci un simfo - džeza orķestris Eduarda Raubiško vadībā! Mūsu audzēkņi jutās ļoti saviļņoti un pagodināti par dāvāto iespēju muzicēt tik atbildīgā pasākumā, mūsu Valsts prezidentam klātesot! Tas noteikti visiem mums bija ārkārtīgi spilgts, ļoti īpašs un neaizmirstams pirmdienas rīts!
Mūsu skolas jaunajiem sitaminstrumentālistiem meistarklases sniedz virtuozs dažādu sitaminstrumentu spēles meistars PAULS ANDERSONS no Vācijas.
Meistars Pauls Andersons ir Nirnbegas (Vācijā) mākslas universitātes pasniedzējs. Viņš ir daudzpusīgs un aktīvi koncertējošs mākslinieks, kurš uzstājas gan kā solo izpildītājs, gan ir arī dažādu ansambļu un sastāvu dalībnieks. Viņš spēlē daudzu stilu un laika mūziku, brīvi orientējas kā klasikajā mūzikā, tā arī mūsdienu mūzikas ritma pasaulē.
Ķekavas Mūzikas skolas koris rudens brīvlaikā dodas koncertceļojumā uz Insbruku (AUSTRIJĀ).
Agrs 22. oktobra rīts, kad pie Ķekavas Mūzikas skolas pulcējas koris, lai dotos koncertceļojumā uz Insbruku, Austrijā. Lai gan ir ļoti agrs, noskaņojums koristu vidū ir pacilāts, būs iespēja atkal satikt brīnišķīgo Tiroles jauniešu kori un viņu diriģentu Oliveru Felipe – Armass, kurš, esot žūrijas loceklis, ievēroja Ķekavas Mūzikas skolas kori konkursā “Il Garda in Coro”, skaistajā pilsētiņā pie Gardas ezera Malčesinē, Itālijā. Atkal satiekoties, diriģents Olivers atzīst, ka pirms 3 gadiem, izdzirdot mūs pirmo reizi, sapratis, ka šis koris ir īpašs. Un tieši tāpēc mums tika dota godpilnā iespēja ieskandināt jauno Insbrukas koncertzāli.
Mūsu Pūtēju orķestris nometnē Hījumā (Igaunijā)!
Agrā astotā augusta rītā, ceļā uz Igaunijas salu Hījumā devās 23 Ķekavas Mūzikas skolas pūtēju orķestra pārstāvji diriģenta Elmāra Vaivoda vadībā, lai piedalītos sadraudzības nometnē ar Tabasalu pūtēju orķestri (diriģents Valdo Rūtelmā /Valdo Rüütelmaa/), kā arī, lai pārstāvētu savu skolu XII Hījumā Pūtēju orķestru festivālā, kas norisinājās no 10. līdz 12. augustam, pulcējot vairāk kā desmit pūšaminstrumentālo kolektīvu.
Arhīvs