Marts 2020
POTCPkSSv
1
234568
91011131415
16171819202122
23242526272829
3031
Ja atgriezies no ārzemēm - ievēro mājas karantīnu! Pasargā sevi un līdzcilvēkus!
Ķekavas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izturēties ar vislielāko atbildības sajūtu un ievērot visus noteiktos ierobežojumus un ieteikumus, lai mazinātu vīrusa COVID-19 izplatību. Šeit katra cilvēka rīcība ir no svara! It īpaši uzrunājam tos novadniekus, kuri pēdējā laikā atgriezušies no ārvalstīm – esiet atbildīgi un 14 dienas palieciet mājās!
UZMANĪBU!!! SVARĪGA INFORMĀCIJA!!!
No rītdienas -13.marta līdz 14.aprīlim mācības un citi pasākumi Ķekavas Mūzikas skolā nenotiks. Tiek atcelti arī konkursi un skates šajā laika posmā. Par iespēju mācīties attālināti informēsim e-klasē vai e-pastā. ĶMS administrācija
Sveicam Starptautiskā konkursa WIND STARS laureātus!
REINIS SILIŅŠ (1.vieta), AGNESE JERŠOVA (2.vieta) skolotājs Kaspars Stankevičs, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja; EMĪLS MĀRIS IKERTS (2.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistars Roberts Ķibermanis; ADRIANS POREITERS (2.vieta), TOMASS KRŪMIŅŠ (3.vieta) skolotājs Elmārs Vaivods, koncertmeistare Gunta Šmaukstele
Kokles skan Vācijā!
No 4.februāra līdz 10.februārim Ķekavas mūzikas skolas koklētāju ansamblis devās koncertēt uz Vāciju. Ar diviem koncertiem koklētājas uzstājās divās Vācijas pilsētās Berlīnē un Leipcigā. Bija patiess prieks apskatīt arī pašas iespaidīgās pilsētas. Berlīne sagaidīja ne tikai ar saviem slavenajiem lāčiem, bet ļāva apjūsmot arī īstu pandu un viņas mazuli. Apskatītas tika arī vēsturiski nozīmīgākās pilsētas vietas.
"Talants Latvijai 2020"
2020.gada 16.februārī Rīgas Latviešu biedrības namā sākās koncertcikls - konkurss "Talants Latvijai", kurā muzicēja audzēkņi no 3 skolām - Ķekavas Mūzikas skolas, Babītes Mūzikas skolas un Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas. Šis koncertcikls - konkurss notiek jau 29 reizi. Šogad tajā piedalīsies audzēkņi no 27 Latvijas mūzikas skolām. Konkursa žūrijas komisija uz konkursa II kārtu - finālu no Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņiem izvirzīja: 4. sitaminstrumentu spēles klases audzēkni Linardu Grauzi (pedagogs Normunds Everts), 7. vijoles spēles klases audzēkni Alisi Līci (pedagogs Daiga Rozentāle), 7. klavierspēles klases audzēkni Mihailu Matvejevu (pedagogs Diāna Zandberga), 9. čella spēles klases audzēkni Alisi Petroni (pedagogs Ludmila Ivanicka). Konkursa II kārta - fināls notiks 10. maijā. Tradicionālais 1. klašu audzēkņu koncerts notiks 24. maijā plkst. 14.00 RLB Zelta zālē. kurā Ķekavas Mūzikas skolu pārstāvēs 1.akordeona klases audzēkne Ieva Balode ( pedagogs Samanta Čipinska).
Sveicam Solo dziedāšanas konkursa "Vidzemes cīrulīši" laureātus!
AIGA KURZEMNIECE (1.vieta), KRISTERS CĪRULIS (1.vieta) un MAIJA MARTINSONE (3.vieta) skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Laura Tamane.
Viesošanās Tabasalu Mūzikas skolā Igaunijā
No 29.janvāra līdz 1.februārim 16 mūzikas skolas audzēkņi kopā ar 7 skolotājiem devās koncertbraucienā pie mūsu draugiem Tabasalu Mūizkas skolā Igaunijā. Mūsu skolas audzēkņi ne tikai uzstājās ar koncertu, bet arī apmeklēja Tallinas kino muzeju, Talinnas leļļu teātra muzeju un Proto spēļu un virtuālās realitātes centru. Neizpalika arī tradicionālā pastaiga pa Tallinas vecpilsētu gida pavadībā!
Arhīvs