Maijs 2024
POTCPkSSv
145
678101112
14161819
2122232426
2728293031
Solfedžo konkurss

 

7.martā Ķekavas Mūzikas skolas audzēknes Gabriela Leimane, Denīze Goksu, Tessa Gudovska, Anete Zolmane un viņu solfedžo skolotājas Žanna Stankeviča un Ilga Bekmane devās uz Ogres Mūzikas un mākslas skolu, lai pārstāvētu mūsu skolu Solfedžo turnīrā “Skaņu spēles”.

Kopumā konkursā piedalījās 10 komandas no dažādām Latvijas Mūzikas skolām. Konkurss norisinājās trīs kārtās, no kurām pēdējā kārtā tika izvirzītas 4 komandas ar augstāko punktu skaitu. Liels prieks, kad izdzirdējām arī Ķekavas Mūzikas skolas vārdu starp finālistiem!

Trešā kārta bija nervus kutinoša un spriedzes pilna, jo iepriekšējās kārtās nopelnītie punkti tika dzēsti un sacensības sākās no jauna starp 4 finālistu komandām. Ja iepriekšējās konkursa kārtās bija jābūt labām zināšanām solfedžo priekšmetā, jo visi uzdevumi bija saistīti par un ap to, tad trešajā kārtā bija jābūt gan erudītiem latviešu tautasdziesmu pārzināšanā, gan ar labu iztēli un asu prātu.

Sīvā cīņā mūsu meitenes ar komandas nosaukumu “Brilliante”, kas mūzikas terminoloģijā nozīmē – spoži, izcīnīja 1.vietu! Lielas paldies meitenēm un skolotājām par ieguldīto darbu konkursa sagatavošanās procesā!

Paldies arī konkursa organizatoriem: privātās Mūzikas skolas “Namiņš” komandai un Ogres Mūzikas un mākslas skolai, kuri bija parūpējušies gan par dalībnieku pedagogu izzinošu ekskursiju uz skaisto Ogres centrālo bibliotēkas ēku, gan padomājuši par bērniem, noslēgumā piedāvājot noskatīties mūziķa Vaira Nartiša jautro uzstāšanos, kā arī par sarūpētajiem cienastiem!