Jūlijs 2018
POTCPkSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Skolas darba laiks Vasaras brīvlaikā!
18.06. - 24.08.2018. SKOLA ATVĒRTA DARBA DIENĀS NO PL.9.00 LĪDZ PL.17.00.
UZŅEMŠANAS EKSĀMENU REZULTĀTI!
Aicinām iepazīties ar jaunuzņemto audzēkņu sarakstiem uz 1.klasi un sagatvošanas klasēm Ķekavas Mūzikas skolā.
100 akordeonisti pulcēsies lielkoncertā Latvijas simtgadei!
16. jūnijā pulksten 17.00 Stopiņu novadā Līgo parka estrādē pulcēsies 100 akordeonisti no visas Latvijas – akordeona ansambļu un orķestru lielkoncertā "Latvijai 100, Līgo parkam 30".
Sveicam Starptautiskā konkursa MUSICA PIANOFORTE 2018 Lietuvā laureātus!
III starptautiskajā konkursā MUSICA PIANOFORTE 2018, kas notika no 4. līdz 7. jūnijam gleznainajā, Nemūnas loku ieskautajā Lietuvas mazpilsētā Prienai, piedalījās septiņi Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi. Kameransamblis MĀRTIŅŠ STAROSTNIEKS un ELVITA BARINSKA (1.vieta), skolotāja Gunta Šmaukstele; Klavieru duets ELĪZA JAKOVĻEVA un DANIKA DIŠLERE (3.vieta), skolotāja Līga Opincāne; Pianiste VLADLENA JURKJĀNE (3.vieta), skolotāja Diāna Zandberga
Ķekavas Mūzikas skolas jaunie vokālisti plūc laurus Jauno vokālistu konkursā Aglonā!
16. maija agrā rītā, mazie un lielie kora klases vokālisti, kā arī viņu pedagogi un koncertmeistares, devās uz skaisto Aglonu. Tur norisinājās XV Jauno vokālistu konkurss “Dziedu Dievmātei”. Brīnišķīgā atmosfērā un sīvā konkurencē, Ķekavas dziedātāji mājās atveda augstus sasniegumus: I vieta Kristers Cīrulis, skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska; II vieta Kristiāna Šarāpova, skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme – Portnaja; II vieta un Atzinība par labāko Latgaliešu tautasdziesmas izpildījumu - Paula Osemļjaka, skolotājs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece; III vieta Monta Miškina, skolotājs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece; IV vieta Ketlina Zvaune, skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska; IV vieta Monta Zvaune, skolotājs Kalvis Ozoliņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece.
Ķekavas Mūzikas skolas bērnu koris koncertē Lietuvas galvaspilsētā Viļņā un izcīna 2.vietu starptaustikajā konkursā!
No 20. līdz 22. aprīlim Ķekavas Mūzikas skolas vecāko klašu koris ar diriģenti Vinetu Litaunieci un koncertmeistari Jolantu Barinsku devās uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu, lai piedalītos koncertā Viļņas universitātē un pārstāvētu Latviju starptautiskā konkursā “All Nations are Singing”. Brīnišķīgais Ķekavas Mūzikas skolas bērnu koris izcīnīja II vietu, sacenšoties ar jauniešu, jauktajiem un sieviešu koriem no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Latvijas un Polijas.
Aicinām pieteikties Ķekavas novada jauniešu simfoniskā orķestra NOMETNEI!
Ķekavas mūzikas skola un mēs – Ķekavas novada Jauniešu simfoniskā orķestra pedagogi, aicinām uz ikgadējo orķestra nometni, kas notiks no 15. līdz 20. jūlijam. Šogad izvēlētā vieta ir Drabešu Jaunā pamatskola Āraišos, nieka piecu minūšu gājienā līdz leģendārajai Āraišu ezerpilij.
UZMANĪBU INFORMĀCIJA PAR UZŅEMŠANU 2018./2019.m.g.
Ķekavas Mūzikas skola 2018./2019.m.g. aicina mācīties topošos 1.klases un sagatavošanas klases audzēkņus!
Ķekavas Mūzikas skola saņem Gunāra Eižēna Bērzzariņa piemiņas balvu!
27.maijā Rīgas Latviešu biedrības namā Latvijas Bērnu fonds sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrību un Brāļu Jurjānu biedrību pasniedza stipendijas konkursa „Talants Latvijai” laureātiem – mūzikas skolu audzēkņiem no visas Latvijas.
IZLAIDUMS 2018!
26. maijā Ķekavas mūzikas skolā izskanēja pēdējais šīgada absolventu koncerts, un beigšanas apliecības saņēma 23 skolas absolventi - pianistes Agne Kirilova, Alise Milliņa, Evelīna Sumeraga, Brigita Elena Auziņa, Alise Līva Jansone, vijolnieces Nora Martinsone, Melisa Osovska, koklētāja Sanija Stangute, flautiste Dārta Filipova, čellistes Dārta Cīrule, Grēta Grebže, Elīna Zelmene, trompetisti Jānis Bārbals un Renārs Laicāns, klarnetisti Roberts Brūzītis un Niklāvs Ķirpis, Saksofonisti Alens Aleksandrs Čerņa, Ruta Rēzija Auzniece, Rūta Brīvlauka, Valters Liniņš, sitaminstrumentālists Rihards Ozoliņš un kora klases absolventes Kitija Vilde un Krista Elīna Ozola. Sveicam un novēlam katram sasniegt savu izvēlēto virsotni!
Arhīvs