Aicinām apmeklēt "Baznīcu Nakts" pasākumus Doles - Ķekavas ev.lut.baznīcā!
Piektdien, 1.jūnijā plkst.19.00 Doles - Ķekavas ev.lut.baznīcā ar Koncertu klausītājus priecēs Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi!
Sveicam XV Jauno vokālistu konkursa "Dziedu Dievmātei" laureātus!
KRISTERS CĪRULIS (1.vieta), KETLĪNA ZVAUNE (4.vieta) skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Jolanta Barinska; KRISTIĀNA ŠARĀPOVA (2.vieta) skolotāja Vineta Litauniece, koncertmeistare Diāna Jaunzeme Portnaja; PAULA OSEMĻJAKA (2.vieta), MONTA MIŠKINA (3.vieta), MONTA ZVAUNE (4.vieta) skolotājs Kalvis Ozoloņš, koncertmeistare Inese Vaļiniece.
AICINĀM uz Ķekavas Mūzikas skolas 28. IZLAIDUMU!
Sestdien 26.maijā plkst.12.00 Doles Tautas namā Ķekavas Mūzikas skolas 23 absolventi aicina uz savu Izlaidumu!
Aicinām uz skolotāja Slavčo Stoilkovski čella klases audzēkņu Koncertu!
2018.gada 24.maijā plkst.18.00 Ķekavas Mūzikas skolā, koncertmeistare Ērika Tiltiņa.
Aicinām apmeklēt ģitāras klases audzēkņu koncertu!
21.maijā plkst.19.00 Ķekavas Mūzikas skolas zālē aicinām apmeklēt ģitāras klases audzēkņu koncertu!
Aicinām apmeklēt skolotājas Diānas Zandbergas klavieru klases audzēkņu koncertu!
Svētdien 13.maijā plkst.12.00 Baložu pilsētas Kultūras namā sk.Diānas Zandbergas klavieru klases audzēkņu "Koncerts Māmiņu dienā"!
Svētdien 22.aprīlī skolotājs Slavčo Stoilkovski kopā ar saviem audzēkņiem sniedza koncertu Doles - Ķekavas baznīcā!
Svētdien 22.aprīliī pēc Dievkalpojuma Doles - Ķekavas Baznīcā skolotājs Slavčo Stoilkovski kopā ar saviem audzēkņiem sniedza koncertu draudzes locekļiem.
Aicinām uz koklētāju koncertu Vecumniekos!
11.aprīlī plkst.19.00 Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas zālē notiks koklētāju ansambļu Koncerts “CEĻĀ UZ DZIESMU SVĒTKIEM”!
Aicinām uz jauno vijolnieku Koncertu!
2018.gada 11.aprīlī plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolas zālē muzicēs J.Stepovija Kijevas 1.mūzikas skolas sk.Natālijas Feščakas audzēkņi un Ķekavas Mūzikas skolas sk.Daigas Rozentāles, Ludmilas Ivaickas un Slavčo Stoilkovski audzēkņi, koncertmeistares Jolanta Barinska un Ērika Tiltiņa!
Aicinām apmeklēt Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas audzēkņu Koncertu!
2018.gada 6.aprīlī plkst.17.00 Ķekavas Mūzikas skolas zālē aicinām apmeklēt Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēkņu Koncertu!
Aicinām uz skolotāja Guntara Gritāna flautas klases koncertu "FLAUTAS BALSS"!
2018.gada 26.martā plkst.18.30 aicinām uz Guntara Gritāna flautas klases koncertu "FLAUTAS BALSS" Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē. Koncertā piedalīsies Biruta Brūvele (LNO kora māksliniece); Roberts Ķibermanis; Daiga Rozentāle; Reina Fingere; Ieva Romanosa un Katrīna Haas.
Aicinām uz Kokļu ansambļu ieskaņas koncertu!
2018.gada 4. martā plkst.17.00 Ķekavas kultūras namā notiks Pierīgas koklētāju ansambļu koncerts "KOKLĪTES KOKLĒJA UPĪTES MALĀ".
Aicinām apmeklēt Čellu svētkus Aucē!
Pateicoties Latvijas Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstam, valsts simtgades svinības izskanēs visā Latvijā. Aucē tās ieskanēsies ar īpašu notikumu - "Čellu svētkiem"! 2018. gada 4. martā plkst. 18.00 uz Auces novada Kultūras centra skatuves muzicēs divi profesionālu mūziķu ansambļi: trio "Art-i-Shock" jeb Agnese Egliņa (klavieres), Guna Šnē (čells), Elīna Endzele (sitaminstrumenti) un čellu trio "Melo - M" - Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls. Pirms koncerta, plkst.16.30, aicinām visus uz sarunu par mūziku, kuru vadīs Agnese Egliņa. Koncerta noslēgumā kopā ar profesionāļiem muzicēs 50 Latvijas Mūzikas skolu čellisti, arī mūsu Ķekavas Mūzikas skolas jaunie čellisti! Godināsim kopā Latvijas simtgadi, latviešu mūzikai skanot čellu stīgās!
Aicinām uz Ķekavas novada jauniešu simfoniskā orķestra koncertu!
2018.gada 24.februārī plkst.14.00 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē!
Noslēdzies XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss
Noslēdzies XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss. Konkursā piedalījās 173 jaunie mūziķi no 55 skolām. Žūrija piešķīra 95 vietas un diplomus: 15-pirmās, 20-otrās, 23-trešās vietas un 37 diplomus. Kā katru gadu aicinām Jūs uz noslēguma koncertu Bravo-bravissimo, kas notiks 2018.gada 24.februārī plkst.17.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Koncertā un apbalvošanas ceremonijā piedalās visi I,II,III vietu, kā arī diplomu un speciālbalvu ieguvēji. Šogad par konkursa laureātiem kļuvuši arī Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi- Mārtiņš Starostnieks - 1.vieta, Mārtiņš Pundiņš - 2.vieta, Elizabete Ozoliņa - 2.vieta un Darja Makareviča - 3.vieta.
Aicinām apmeklēt Koncertcikla - kokursa "Talants Latvijai" 2017./2018.m.g. skolas atlases Koncertu!
2018.gada 7.februārī plkst.17.30 Ķekavas Mūzikas skolas Lielajā zālē.
Ķekavas Mūzikas skolas koklētājas un koklētāju ansamblis "Ekosēze" aicina uz Koncertu!
2017.gada 19.decembrī pl.18.00 Ķekavas kultūras nama Viesību zālītē
Aicinām apmeklēt Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu Ziemassvētku koncertu!
Trešdien (13.decembrī) pl.18.30 Ķekavas kultūras nama Lielajā zālē!
UZMANĪBU!
Šonedēļ (no 29.novembra līdz 1.decembrim), sakarā ar koncertbraucienu uz Tabasalu Mūzikas skolu Igaunijā, nenotiks mācību stundas pie skolotājiem: DAIGAS VENTNIECES, EVITAS ĶELLES, SLAVČO STOILKOVSKI, JOLANTAS BARINSKAS, KASPARA STANKEVIČA, ELMĀRA VAIVODA UN GUNTAS ŠMAUKSTELES!
Aicinām uz Koncertu "Pirms došanās uz Tabasalu"
28.novembrī pl.18.30 aicinām apmeklēt Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu Koncertu, kuru esam sagatavojuši sadraudzības koncertbraucienam uz Tabasalu Mūzikas skolu Igaunijā!
Pasākums veltīts Latvijas 99.dzimšanas dienai (BILDES)
21.novembrī Doles Tautas namā notika Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu, pedagogu un skatuves runas pulciņa "Ķocis" dalībnieku Latvijas 99.dzimšanas dienai veltīts pasākums. Paldies visiem, kas organizēja, piedalījās, palīdzēja un bija kopā ar mums šajā vakarā! Bildes no pasākuma ir iespējams apskatīt Bilžu Galerijā!
UZMANĪBU!
ŠONEDĒĻ 13.11.-17.11.2017. NODARBĪBAS PIE DAIGAS VENTNIECES NENOTIKS
Svarīgi! Par Valsts svētku brīvdienām!
Informējam, ka sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas dienu 18.novembrī, 17.novembrī (piektdiena) mācību nodarbības notiks pēc saīsināto stundu saraksta, bet 18., 19. un 20.novembrī BRĪVDIENAS (skola slēgta).
Aicinām apmeklēt Latvijas 99.dzimšanas dienai veltītu pasākumu
Aicinām apmeklēt Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu, pedagogu un skatuves runas pulciņa "Ķocis" dalībnieku Latvijas 99.dzimšanas dienai veltītu pasākumu 21.novembrī pl.18.30 Doles Tautas namā
Sveicam "VI Rīgas Starptautiskā jauno pianistu konkursa" laureātes
Sveicam "VI Rīgas Starptautiskā jauno pianistu konkursa" 2.vietas ieguvējas klavieru duetu - DANIKU DIŠLERI un ELĪZU JAKOVĻEVU. Paldies sakām skolotājai LĪGAI OPINCĀNEI
Elmārs Vaivods - Ķekavas Mūzikas skolas labākais skolotājs 2016./2017.m.g.
Ķekavas Mūzikas skolas skolotājs Elmārs Vaivods – viņš ZIN kā jāskan labam pūtēju orķestrim. Pērn, pirmo reizi orķestrim piedaloties Rīgas un Pierīgas pūtēju orķestru skatē, Elmārs teica – „pirmie kucēni jāslīcina”, bet nekā nebij’ - izvirzīja finālkonkursam – bijām tik lepni!
Baroka mūzikas festivālā Gostinā (Polija)
Baroka mūzikas festivālā Gostinā (Polija) piedalās arī ansamblis no Ķekavas Mūzikas skolas
Pūtēju orķestra nometne 2017 IGAUNIJĀ
Jau tradicionāli pūtēju orķestris ar tā vadītāju Elmāru Vaivodu un flautas spēles skolotāju Evu Jevstigņejevu augustā devās uz Hījumā (Igaunija), kur notika kopīga vasaras nometne ar sadraudzības orķestri no Tabasalu un dalība vasaras festivālā.
Ķekavas Mūzikas skolas korim Eiropas čempionu tituls
Eiropas koru olimpiādē teicamu sniegumu parādīja Ķekavas Mūzikas skolas bērnu koris diriģentes Vinetas Litaunieces vadībā, iegūstot čempionu titulu kategorijā "Bērnu koris" un zelta medaļu konkursā "Nāciju Grand Prix Rīga 2017".
22.septembrī mācību stundas pie sk.Baibas Santas Vanagas NENOTIKS
Ķekavas novada Jauniešu simfoniskais orķestris koncertē Bavārijā
No šī gada 21. līdz 24. jūlijam Ķekavas novada Jauniešu simfoniskais orķestris devās koncertbraucienā uz 12. Starptautisko Mainas Špesartas reģiona Jauniešu mūzikas festivālu.
Informācija sagatavošanas klases audzēkņu vecākiem
Informējam Sagatavošanas klases audzēkņu vecākus, ka mācības sāksies ar 18. septembri.
Aicinām sniegt informāciju par audzēkņu profesionālās ievirzes prioritātēm
Ar 1. septembri spēkā stāsies Ķekavas novada Domes 25. maijā izdotie saistošie noteikumi Nr.8/2017 „Par līdzfinansējumu Ķekavas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs”. Aicinām vecākus līdz 24. augustam sniegt informāciju par bērna profesionālās ievirzes prioritāti Ķekavas Mūzikas skolā.
Audzēkņu vecāki aicināti noslēgt Izglītošanas līgumus
Aicinām 2017./2018.mācību gada 1. klases un Sagatavošanas klases audzēkņu vecākus noslēgt Izglītošanas līgumus no 21.08.-31.08.2017. Ķekavas Mūzikas skolas 24. kabinetā darba dienās no 9.00 līdz 13.00 un 14.00–18.00.
Zinību dienas svinīgais pasākums
Zinību dienas svinīgais pasākums notiks 1. septembrī plkst. 16.00 Ķekavas kultūras namā.
Tikšanās ar pedagogiem
Informējam, ka 1. septembrī skolas foajē un arī Kultūras namā būs izlikta informācija par pirmo tikšanos ar pedagogiem un grupu stundām.
Baložos muzicēs Jauniešu simfoniskais orķestris
Novada svētku ietvaros 16. jūnijā plkst. 18.00 Baložu pilsētas kultūras namā izskanēs Ķekavas novada Jauniešu simfoniskā orķestra koncerts “Svētku noskaņas deju ritmos”. Koncerta programmā latviešu mūzika satiksies ar Rietumeiropas un Latīņamerikas ritmiem
Muzikālais kaleidoskops
Nosvinot izlaidumu laiku un gaidot vasaras iestāšanos, Ķekavas Mūzikas skolas direktore Daiga Ventniece atskatās uz aizvadītajā mācību gadā paveikto, vasaras sezonā plānoto un saka lielu paldies tiem, kas ar savu atbalstu padara to visu iespējamu.
Aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas 27. izlaidumu
Klāt pavasaris un izlaidumu laiks, tādēļ aicinām uz Ķekavas Mūzikas skolas 27. izlaidumu jau 27. maijā plkst. 12.00!
Čella klases pavasara koncerts
Piektdien, 19.maijā, plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolā izskanēs pavasarīgs koncerts ar čella klases audzēkņu un draugu piedalīšanos
2017.gada 27.maijā notika Ķekavas Mūzikas skolas 27. Izlaidums.
2017.gada 27.maijā notika Ķekavas Mūzikas skolas 27. Izlaidums.
Ielūdz uz Lielo dziedātāju koncertu
Trešdien,17.maijā, plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolā būs dzirdams Lielo dziedātāju koncerts ar 4.- 8.klašu dziedātāju piedalīšanos
Sveic pūšaminstrumentu konkursa laureātus
Ķekavas Mūzikas skola sveic savus audzēkņus ar godalgotām vietām VII mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles konkursā
Aicinām uz mācību gada noslēguma koncertu
Ceturtdien, 11.maijā, plkst. 18.30 Doles Tautas namā notiks Ķekavas Mūzikas skolas mācību gada noslēguma koncerts
Sveicam “Talants Latvijai 2017” laureātus
Sveicam konkursa “Talants Latvijai 2017” laureātus - Elizabeti Ozoliņu, Mārtiņu Starostnieku, Alisi Līci un Darju Makareviču. Paldies sakām skolotājiem - Elmāram Vaivodam, Daigai Rozentālei un Guntaram Gritānam, kā arī koncertmeistarēm Guntai Šmaukstelei un Jolantai Barinskai.
Sveicam Emīliju Stāmeri
Sveicam Emīliju Stāmeri ar iegūto godpilno 1. vietu VI Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Kokles spēles audzēkņu konkursā!
Ķekavas Mūzikas skola 2017./2018. mācību gadā aicina mācīties
Ķekavas Mūzikas skola 2017./2018. mācību gadā aicina mācīties profesionālās ievirzes izglītības programmās.
Darba laiks Valsts svētku laikā
Aicinām iepazīties ar izmaiņām Ķekavas Mūzikas skolas darba laikā Valsts svētku brīvdienās
Kameransamblis – diplomands Straptautiskā konkursā Lietuvā
Sveicam XI Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa "Giovani virtuosi" laureātes Katrīnu Karpli, Alisi Petroni, Alisi Līvu Jansoni un skolotāju Ludmilu Ivanicku!
Sveicam konkursa "Francis Šūberts un laikabiedri" konkursa laureātus
Sveicam Jauno vijolnieku un čellistu konkursa " Francis Šūberts un laikabiedri" konkursa laureātus – Reinu Fingeri, Katrīnu Karpli, Alisi Petroni un Alisi Līvu Jansoni!
Sveicam Mazo vijolnieku konkursa "Sienāzis 2017" laureātus
Sveicam mazo vijolnieku konkursa "Sienāzis 2017" laureātes! Konkursā Viktorija Litauniece ieguva II pakāpi un atzinību par radošāko sniegumu, Ieva Dzerkale saņēma II pakāpi,Karolīna Linberga – III pakāpi. Sveicam arī sk.Daigu Rozentāli, kcm Līga Opincāni un sk. Nataļju Grigoroviču Skarbiniku!
Sveicam Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskā mūzikas skolu stīgu instrumentu izpildītāju konkursa laureātus
Sveicam ar panākumiem Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskā mūzikas skolu stīgu instrumentu izpildītāju konkursa laureātus – Alisi Līci, Ievu Puriņu, Reinu Fingeri un Alisi Petroni!
Darba laiks Lieldienās
13. aprīlī mācības notiek pēc saīsinātā stundu saraksta. No 14. aprīļa līdz 17. aprīlim skola slēgta.
Aicinām uz Tiroles un Ķekavas Mūzikas skolas koru koncertu 12. aprīlī!
Uzaicinām trešdien, 12. aprīlī, plkst.18.00 uz Tiroles (Austrija) jauniešu un Ķekavas Mūzikas skolas koru koncertu Ķekavas Mūzikas skolas koncertzālē.
Jelgavas bigbenda koncerts
Piektdien, 31.martā, plkst. 16.00 Ķekavas Mūzikas skolā norisināsies Jelgavas novada un pilsētas jauniešu bigbenda koncerts
Pūšaminstrumentu klases koncerts
Ceturtdien,30.martā, plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolā uzstāsies Kaspara Stankeviča trompetes un mežraga klases, kā arī Eduarda Raubiško klarnetes un saksafona klases audzēkņi
I pakāpes diploms kameransambļu konkursā Nīcā
Ķekavas Mūzikas skola sveic Tomasu Matveju, Mārtiņu Pundiņu un viņu skolotāju Guntu Šmauksteli ar I pakāpes diplomu Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkursā Nīcā
Ar godalgu sveic 3.-8.klašu kori
Ķekavas Mūzikas skolas 3.-8.klašu koris ir ieguvis 2.vietu Starptautiskajā konkursā Golden Voices of Montserrat Spānijā
Ķekavas un Tabasalu Mūzikas skolu audzēkņu koncerts
Piektdien, 24.martā, plkst.18.30 Ķekavas Mūzikas skolā koncertēs Igaunijas kolēģu - Tabasalu Mūzikas skolas - un Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi.
Sveic ar godalgu sitaminstrumentu spēles konkursā
Ķekavas Mūzikas skola sveic Mārtiņu Starostnieku ar 3.vietu II Sitaminstrumentu spēles solistu un ansambļu konkursā
Aicina uz klavierkoncertu
Šovakar, 8.martā, plkst.18.00 Ķekavas Mūzikas skolā ar klavierkoncertu iepriecinās klavieru klases audzēkņi
Sveic pūtēju orķestri
Ķekavas Mūzikas skola sveic pūtēju orķestri un viņu diriģentu Elmāru Vaivodu ar I pakāpes diplomu Latvijas izglītības iestāžu Rīgas un Pierīgas pūtēju orķestru klasē
Sveic ar atzinība Latvijas saksofonistu konkursā
Ķekavas Mūzikas skola un saksofona spēles pasniedzējs Elmārs Vaivods sveic Rutu Rēziju Auznieci ar Atzinības rakstu X Starptautiskā festivāla "Saxophonia" Latvijas saksofonistu konkursā
Apsveicam stīgu instrumentu ansambļu konkursa laureātus
Sveicam Katrīnu Karpli un Alisi Petroni ar iegūto 3.vietu Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu ansambļu konkursā "Rīgas Stīgas 2017".
Sveicam ar godalgu Kora klases valsts konkursa finālā
Ķekavas Mūzikas skola sveic izglītības programmas "Vokālā mūzika - Kora klase" valsts konkursa fināla trešās vietas ieguvēju Kristeru Cīruli
Ar panākumiem sveic klavierspēles audzēkņus
Ķekavas Mūzikas skola sveic izglītības programmas "Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle” audzēkņu valsts konkursa II kārtas laureātus Mihailu Matvejevu un Daigu Bojatjuku
Ielūdz uz klavieru klases audzēkņu koncertu
Ķekavas Mūzikas skolas un Vecumnieku Mūzikas un Mākslas skolas skolotāja Līga Opicāne ar klavieru klases audzēkņiem aicina uz koncertu 11.februārī plkst.13.00 Ķekavas Mūzikas skolā.
"Talants Latvijai 2017" Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu koncerts
Svētdien, 12.februārī, plkst.14.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē notiks konkursa "Talants Latvijai 2017" Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu koncerts
Sveicam Izpildītāju konkursa laureātus
Ķekavas Mūzikas skola sveic XXII Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu Izpildītāju konkursa laureātus Mārtiņu Starostnieku un Mārtiņu Pundiņu.
Sveiciens Kora klases konkursa laureātiem
Ķekavas Mūzikas skola sveic savus audzēkņus ar godalgotām vietām izglītības programmas "Vokālā mūzika - Kora klase" konkursā.
Gaidāma talantu konkursa pirmā kārta
Pirmajā februāra dienā Ķekavas mūzikas skolā norisināsies koncerta - konkursa "Talants Latvijai 2017" pirmā kārta, kurā muzicēs klavieru, vijoles, čella, kokles, flautas, saksafona, sitaminstrumentu klases audzēkņi.
Rotari klubs dāvina flautu
Ķekavas Mūzikas skolā otrais semestris iesācies ar patīkamu notikumu – Rīgas Rīdzenes Rotari klubs skolai uzdāvināja TREVOR JAMES flautu. Flautu pasniedza kluba pārstāve Marika Ģederte
Aicina apmeklēt vijolnieku koncertu
Ķekavas Mūzikas skolas 4.-8.klašu vijolnieki aicina uz koncertu, kas skolotājas Daigas Rozentāles un koncertmeistares Jolantas Barinskas vadībā norisināsies jau šo piektdien, 13.janvārī, plkst. 18.30.
Ziemassvētku koncerts Ķekavas Mūzikas skolā
15. decembrī plkst 18.30 Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi aicina uz Ziemassvētku koncertu.
Ķekavas Mūzikas skolas audzēknei panākumi vijoļspēles konkursā
Ķekavas Mūzikas skolas audzēkne Alise Līce ieguvusi 1. vietu Mazajā Augusta Dombrovska konkursā vijoles, alta un čella spēles konkursā.
Aicinām uz kokļu mūzikas festivālu "Gaismas ceļā"
Šī gada Adventa laikā, 26. un 27.novembrī, un 4. decembrī, jau ceturto reizi klausītājus aicina Kokļu mūzikas festivāls “Gaismas ceļā”, kas pulcēs 350 koklētājus no dažādiem Latvijas novadiem. Festivāla klausītāji varēs baudīt latviešu komponistu mūziku koklēm, tostarp desmit pirmatskaņojumus, kas radīti īpaši šim pasākumam.
Aicinām uz Latvijas 98. dzimšanas dienai veltītu pasākumu "Latviskie 20tie i 30tie"
Svinot Latvijas 98.dzimšanas dienu un gatavojoties simtgadei, Ķekavas Mūzikas skola aicina uz pasākumu "Latviskie 20tie i 30tie", kas notiks 2016. gada 22. novembrī plkst. 18.30 Doles Tautas namā.
Vecāku sapulce Ķekavas Mūzikas skolā pārcelta uz 7. novembri!
Aicinām vecākus uz Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņu vecāku sapulci 7. novembrī plkst. 18.30 Ķekavas Mūzikas skolā.
Aicna uz klaviermūzikas koncertu
4. novembrī plkst. 17.30 aicinām uz klaviermūzikas koncertu, kurā muzicēs jaunie mūziķi no Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas skolotājas Leldes Paulas klavieru klases.
Kaspars Zemītis izdod pirmo no sešām ģitārspēles apguves grāmatām
Ģitārists Kaspars Zemītis - nu jau Mūzikas akadēmijas pasniedzējs - Ķekavas Mūzikas skolā nostrādāja 15 gadus un savu pedagoģisko darba pieredzi apkopos sešās grāmatās. Ir izdota un atklāšanu piedzīvojusi pirmā no tām - "Sešas stīgas. Ģitārspēles pamati".
Mūsu koklētājas sveic Jelgavas Mūzikas vidusskolu 95. gadu jubilejā
Zemgales reģiona Mūzikas skolu centrs - Jelgavas Mūzikas vidusskola - šogad svin 95 gadu jubileju. Pirmais koncerts - festivāls šo svētku ietvaros bija koklētāju festivāls "Koklītes koklēja", kas notika 20. oktobrī. Svētku koncertā piedalījās un jubilārus sveica arī Ķekavas Mūzikas skolas koklētājas.
Gunta Šmaukstele - viena no Ķekavas novada labākajām skolotājām
Ikgadējā novada labāko skolotāju godināšanas pasākumā Ķekavas Mūzikas skolas skolotāja Gunta Šmaukstele saņēma augstāko punktu skaitu nominācijā „Labākais skolotājs profesionālās ievirzes izglītības programmā”.
Ķekavas novada jauniešu simfoniskais orķestris aicina jaunus dalībniekus
Aicinām stīgu, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu specialitāšu audzēkņus sākot no 3.- 4. klases, absolventus un citus interesentus uz uzņemšanu 17. septembrī pl. 10.00 Ķekavas Mūzikas skolas zālē
1. septembra svinīgais pasākums
Ķekavas Mūzikas skolas 1. septembra svinīgais pasākums notiks Ķekavas kultūras nama zālē plkst. 16.00.
Izglītošanas līgumus varēs noslēgt augustā
Aicinām 1. klases un sagatavošanas klases audzēkņu vecākus no 15. līdz 31.augustam parakstīt izglītošanas līgumus 24. kabinetā plkst. 9.00-18.00, pārtraukums – plkst. 13.00-14.00.
Koklētāja muzicē uz Maskavas Lielā teātra skatuves
Kokles klases audzēkne Sanija Stangute pedagogs Ramona Davidone) februārī Rīgā notikušajā starptautiskajā konkursā - festivālā „Uzlecošās zvaigznes” ieguva 1. vietu. Kā balva Sanijai tika piešķirta iespēja 3. jūnijā muzicēt uz Maskavas Lielā teātra skatuves. Sanijas sniegums tika novērtēts ar grandioziem aplausiem, bet liela interese tika veltīta latviešu nacionālajam istrumentam- koklei.
Mūzikas skolu absolvē septiņi audzēkņi
2016. gada vasarā Ķekavas Mūzikas skolu absolvēja 7 audzēkņi. Klavieru klasi beidza Toms Timšans, Elizabete Brūzīte, Alīna Dolgova, kora klasi - Krista Tūmane, saksofona klasi -Laura Ribkinska, akordeona klasi - Rasa Vītoliņa, flautas klasi -Ieva Līga Kajaka. Elizabete un Rasa saņēma pašvaldības naudas balvu par teicamām sekmēm. Novēlam Elizabetei veiksmi, turpinot mācības Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā.
Radošajās dienās izzina mūziku un kultūru Latvijas brīvvalsts laikā
8.- 14. jūnijā mūzikas skolā notika radošās dienas. Gatavojoties Latvijas simtgadei, audzēkņu uzdevums bija iepazīties ar Latvijas brīvvalsts laika nozīmīgākajām mūzikas un kultūras norisēm. Pētnieku grupa devās uz Nacionālo bibliotēku, kino arhīvu, kur pētīja vēsturiskos materiālus, bet mūziķu grupa iestudēja tā laika mūziku- populāro deju Lambetvoku, Oskara Stroka Tango, kā arī iejutās tapieru lomā.
Arhīvs
  Drukāt