Digitālā kartē apkopoti pašvaldībai piederošās gandrīz 700 ielas un ceļi

Ķekavas novada pašvaldība ir apkopojusi aktuālo tai piederošo ielu un ceļu sarakstu Ķekavas novadā. Šajā sarakstā var iegūt informāciju par  690 pašvaldības ielām un ceļiem, to raksturojošiem parametriem, piemēram, ielas nosaukumu, adresi,  garumu, seguma veidu, kā arī īpašuma kadastra numuru. 


Paralēli šim sarakstam, lai iedzīvotājiem būtu ērtāk atrast sev interesējošo pašvaldības ielu vai ceļu, ir izveidota arī digitālā karte, kur, ierakstot nosaukumu, kartē parādās meklētā iela vai ceļš, līdz ar to redzot tā atrašanās vietu un numuru. Pēc šī numura  tad kopējā ceļu un ielu sarakstā var  iegūt plašāku informāciju par meklēto objektu. Arī ar mobilā telefona, kas aprīkots ar GPS, palīdzību var redzēt atrašanās vietu, kā arī vai šī vieta ir vai nav pašvaldības ceļš.


Kā informē Ķekavas novada pašvaldības Īpašumu pārvalde, tas ir tikai viens no uzsāktajiem darba posmiem, šobrīd izstrādes stadijā ir arī elektroniskais ceļu un ielu žurnāls, kurā varēs redzēt vienkopus informāciju par katrā ielā un ceļā veiktajiem un plānotajiem uzturēšanas darbiem, piemēram, vai ceļš ir nogreiderēts, atjaunots šķembu segums, vai veikts ceļa pretputēšanas pasākums, vai plānots ceļu asfaltēt utml.    Pašvaldība ielas un ceļus uzturēšanu veic atbilstoši valstī noteiktajam  ielu un ceļu uzturēšanas klasēm.


Ceļu sakārtošanas un uzturēšanas jautājums ir viens no  Ķekavas novada pašvaldības prioritātēm, kas attaisnojas arī pašvaldības budžetā. Ik gadu ielu un ceļu sakārtošanai pašvaldība atvēl trešo lielāko finansējumu pozīciju no kopējā budžeta, proti, tie ir lēšami apmēram 3- 4 milj. eiro gadā atkarībā no piesaistīto ES finansējuma vai valsts aizdevuma apjoma.


Ķekavas novada pašvaldības ielu sarakstsAlejas ciema ielu shēma

Baložu pilsētas ielu shēma

Daugmales pagasta ceļu shēma


Daugmales ciema ielu shēma

Dzērumu ciema ielu shēma

Dzintaru ciema ielu shēma

Jaunsils ciema ielu shēma

Jenču ielas ciemas shēma

Katlakalna ciema ielu shēma

Krogsila ciema ielu shēma

Krustkalnu ciema ielu shēma

Ķekavas pagasta ceļu shēma

Ķekavas ciema ielu shēma

Lapinieku ciema ielu shēma


Mellupu ciema ielu shēma

Odukalna ciema ielu shēma


Plakanciema ciema ielu shēma

Pulkarnes ciema ielu shēma

Rāmavas ciema ielu shēma


Valdlauču ciema ielu shēma

Vimbukroga ciema ielu shēma
 


Administratīvā pārvalde
25.05.2020.

 

  Drukāt