Uzņēmēju dienas Ķekavā

Ķekavas novada pašvaldība aicina uz Ķekavas novada uzņēmēju dienām, kuru laikā ceturtdien, 1.novembrī, no plkst.11.00 T/C “Liiba” norisināsies dažādas meistarklases, uzņēmēju izstādes un tirdziņš, savukārt 2. novembrī notiks konkursa “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2018” svinīgā apbalvošanas ceremonija.

Uzņēmēju dienu ietvaros, ar pieredzes stāstiem uz lielās skatuves kāps iedvesmojošas personības un uzņēmēji ar plašu profesionālo pieredzi, lai dalītos savās atziņās par piedzīvotajiem kāpumiem un kritumiem, tādejādi iedvesmojot jaunos uzņēmējus noticēt savām spējām.


Radošās apvienības “Skudras metropole” producente, pasākumu organizētāja Gundega Skudriņa jaunos uzņēmējus iedvesmos ar lekciju “Nestandarta projekti, kas rada pieprasījumu”, Angelika Bondare no uzņēmuma “Latvijas meliorācija” pastāstīs kā noticēt savai idejai, savukārt Aivis Marhels iedrošinās ar stāstu “Kā sākt uzņēmējdarbību no nulles, ar minimāliem finanšu resursiem”. Par veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanu stāstīs Līga Broduza no “Dabas zirgu biedrības, bet ar praktiskiem padomiem meistarklasēs dalīsies gan pieredzējuši uzņēmēji, gan reklāmas un grāmatvedības eksperti. Pilna pasākuma programma pieejama te.


“Šogad, gatavojoties Ķekavas novada uzņēmēju dienām un gada balvas pasniegšanas svinīgajai ceremonijai, Ķekavas novada pašvaldība izveidojusi īpašus video klipus, kuros parādīti mūsu novada talantīgākie, veiksmīgākie un uzcītīgākie uzņēmēji. No trauku, apģērbu un rotu amatniekiem, līdz valstī vadošajiem loģistikas un pārtikas ražošanas uzņēmumiem - mūsu novadu par savu mājvietu sauc simtiem uzņēmēju,” uzsver Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire, aicinot Uzņēmēju dienas apmeklēt visiem jaunajiem, kā arī topošajiem uzņēmējiem, lai smeltos iedvesmu un ticību sava biznesa ilgtspējai.


Paralēli Uzņēmēju dienas aktivitātēm, noritēs arī otrais “Jauniešu uzņēmīguma forums”, kurā jauniešiem būs iespēja uzzināt, kā radīt produkta vai pakalpojuma mārketinga plānu, kā to reklamēt un parādīt tirgū, bet sadarbībā ar Ķekavas novada uzņēmēju padomi, jauniešiem būs iespēja radīt pārdošanas stratēģijas esošiem Ķekavas novada uzņēmumiem un produktiem.


Tāpat ikvienam būs iespēja saņem konsultācijas pie ekspertiem no SEB bankas, Altum, Latvijas investīciju un attīstības aģentūras Jūrmalas biznesa inkubatora, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Valsts ieņēmumu dienesta.


Ceturtdien, no 11.00 līdz 18.00 ikviens T/C “Liiba” apmeklētājs aicināts apmeklēt uzņēmēju, mājražotāju un amatnieku tirdziņu – izstādi.                                                                                   


Uzņēmēju dienu noslēgumā, piektdien, 2.novembrī tiks godināti Ķekavas novada veiksmīgākie uzņēmēji nominācijās- “Gada darba devējs”, “Gada ražotājs”, “Gada pakalpojumu sniedzējs”, “Gada inovācija”, “Gada mājražotājs / amatnieks”, “Gada labdaris”, “Gada izaugsme” un “Iedzīvotāju simpātija”. Dalība konkursa “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2018” svinīgā apbalvošanas ceremonijā ar ielūgumiem.


Uzņēmēju dienas organizē Ķekavas novada pašvaldība, kopā ar biedrību “Ķekavas novada Uzņēmēju padome” un T/C “Liiba”, sadarbībā ar Jaunatnes Iniciatīvu centru, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, LIAA Jūrmalas biznesa inkubatoru, kā arī SEB banku.Sabiedrisko attiecību daļa

30.10.2018.

  Drukāt