Lāčplēša dienā Ķekavā notiks lielkoncerts “Upe, kas saucas par tautu”

Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina uz  novada bērnu un jauniešu kolektīvu lielkoncertu “Upe, kas saucas par tautu”, kas notiks Lāčplēša dienā, 11. novembrī, plkst. 19.00 Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa zālē. Bezmaksas ielūgumus uz šo pasākumu var saņemt no šodienas, 18. oktobra, Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrā.
 

Pasākuma dalībnieki ar dziesmu un deju palīdzību vedīs apmeklētājus cauri Ķekavas novada stāstam no senas pagātnes, kad Daugavas krastā apmetās pirmie iedzīvotāji, līdz mūsdienām un mēģinās ieskicēt vīziju par to, kādi mēs iesoļosim nākamajā Latvijas simtgadē. Kopā vīsies tradicionālais ar moderno, plūdums ar ritmu, skanīgi soļi un vēl skanīgākas balsis.
 

Ar šo lielkoncertu tā rīkotāji vēlas Latvijas simtgades priekšvakarā ieskandināt svētkus un dot iespēju novada bērnu un jauniešu kolektīviem tajos būt kopā, sajust latviešu tautas ceļa plūdumu un atsperties tālākajam ceļam.
 

Koncertā piedalīsies gan dziedātāji, gan dejotāji, gan spēlētāji, kopā vairāk nekā 15 kolektīvu no visa novada. Ķekavu pārstāvēs: Bērnu deju kolektīvs "DAINA", Tautas deju ansamblis "ZĪLE", hip-hop deju studija JVDANCE CLUB, Ķekavas vidusskolas jauktais koris, Ķekavas vidusskolas zēnu koris, Ķekavas vidusskolas 2.-4. klašu koris, "GAISMAS TILTS - 97" sākumskolas koris, Ķekavas vidusskolas deju kolektīvs "ĶEKAVIŅA", mūsdienu deju grupas “MINI VERSIJA", "MAZĀ VERSIJA", "VERSIJA". Baložus pārstāv:  Baložu vidusskolas bērnu deju kolektīvi “TREJDEVIŅI”, Tautas deju kolektīvs "TREJDEVIŅI" un koklētāju ansamblis "SAKTA". Savukārt Katlakalnu pārstāv jauniešu deju kolektīvs “KATLAKALNS” un Pļavniekkalna sākumskolas 3.-6. klašu ansamblis, kā arī bērnu vokālais ansamblis “Lai skan”.


Koncerta mākslinieciskā komanda: režisore Linda Arhinoviča, režisores asistents Ēriks Laime-Babris, mākslinieciskās vadītājas Vita Priede un Inga Lagzdiņa, producente Elīzabeta Krēģere. Koncertu organizē Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar Ķekavas pagasta kultūras centru, Ķekavas vidusskolu un Ķekavas Tūrisma informācijas centru.
 

Lielkoncerts notiks Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa zālē, ieeja pasākumā ar ielūgumiem. Ielūgumus iespējams saņemt Ķekavas Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 26). Tie ir bez maksas, sēdvietu skaits ierobežots.
 

Pirms koncerta par godu Lāčplēša dienai plkst. 18.00 notiks tradicionālais lāpu gājiens no Ķekavas kultūras nama līdz koncerta norises vietai – Ķekavas vidusskolas sporta kompleksam.

 

 

 

Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs

18.10.2018.

 

  Drukāt