Novada jaunieši aicina uz koncertu-šovu “Atklāj savu talantu”

Šajā rudenī Pļavniekkalna sākumskola sadarbībā ar organizāciju “Young Americans” laikā no 29. septembra līdz 1. oktobrim organizēs darbnīcas Ķekavas novada bērniem, kuru rezultātā 1. oktobrī plkst. 19.00 Baložu kultūras namā notiks neaizmirstams koncerts-šovs “Atklāj savu talantu”.
 

Projektu, kura laikā Pļavniekkalna sākumskolā viesosies 40 jauni skolotāji no visas pasaules, atbalsta ASV vēstniecība Latvijā. Noslēguma koncertā, kas gaidāms 1. oktobrī plkst. 19.00 Baložu kultūras namā, piedalīsies ASV vēstniecības kultūras atašejs Raiens Peseckas, kā arī Ķekavas novada Domes priekšsēdētāja Viktorija Baire. Ar koncerta programmu aicinām iepazīties šeit.
 

Organizācija “Young Americans”, kas dibināta 1962. gadā, ir labdarības organizācija, kuras mērķis ir veicināt izpratni un labo gribu starp cilvēkiem visā pasaulē ar mūzikas, deju, skatuves mākslas palīdzību, mijiedarbojoties izglītībai un kultūrai, starp topošajiem mūzikas, deju, drāmas skolotājiem un bērniem, jauniešiem un dažādu vecuma un pārliecību cilvēkiem visā pasaulē.
 

Organizācijas “Young Americans” galvenā doma ir tāda, ka tajā var darboties jebkurš topošais pedagogs, neskatoties uz to, kādi ir viņa reliģiskie vai politiskie uzskati un pārliecības.  Topošie pedagogi tiek uzņemti organizācijā, izvērtējot viņu talantus un interesi palīdzēt citiem bērniem, jauniešiem un studentiem visā Amerikā un pasaulē panākt pašpārliecinātību, pašcieņu un cienīt citus caur mūziku, deju un sniegumu.

 

Sabiedrisko attiecību daļa

27.09.2018.

 

  Drukāt