Janvāris 2021
POTCPkSSv
123
45678910
111213141617
18192021222324
25262728293031
Ķekavas Mūzikas skola priecājas par 3.vijoles klases audzēknes Rebekas Krivades iespēju piedalīties labdarības meistarklasēs. Apsveicam ar iespēju!!!

Māsu Balanas un ’’Roche’’ Ziemassvētku labdarības meistarklasēm izvēlēti dalībnieki no visas Latvijas!

 

Oktobra beigās tika izsludināta pieteikšanās uz ''Māsu Balanas un Roche Ziemassvētku labdarības meistarklasēm'' jaunajiem vijolniekiem un čellistiem. Kopumā pieteicās 97 dalībnieki (40 čellisti un 57 vijolnieki) no 31 Latvijas mūzikas skolas. Izvērtējot dalībnieku iesūtītos video ierakstus, konkursa kārtībā meistarklasēm izvēlēti desmit vijolnieki un desmit čellisti. Katram dalībniekam būs nodrošināta individuālā nodarbība un iespēja piedalīties virtuālajā meistarklašu noslēguma koncertā 21. decembrī.

Kristine Balanas un Margarita Balanas saka: ’’Bija ārkārtīgi grūti izvēlēties tikai 20 dalībniekus, kuri varēs piedalīties meistarklasēs. Konkurence bija tiešām liela, esam patīkami pārsteigtas un iepriecinātas, cik daudz lielisku talantu nāk no tik daudzām Latvijas pilsētām!’’

 

Izvēlētie dalībnieki pārstāv šīs Latvijas izglītības iestādes - Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola Pārdaugavas Mūzikas Un Mākslas Skola, NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola, Juglas Mūzikas skola, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Iecavas Mūzikas Un Mākslas Skola, Talsu Mūzikas skola, Jelgavas Mūzikas vidusskola, Ķekavas Mūzikas skola, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola, Jūrmalas Mūzikas vidusskola un Salacgrīvas novada Mūzikas skola.

’’Balanas Classical’’ izsaka lielu pateicību par pieteikšanos visiem jaunajiem mūziķiem, viņu skolotājiem un mūzikas skolām, kā arī ''Roche Latvija'' par atbalstu.

 

Ievērojot visus valstī izsludinātos epidemioloģiskās drošības pasākumus, meistarklases norisināsies ar individuālām nodarbībām trīs dienu garumā no 19. līdz 21. decembrim ’’Roche Latvija’’ vēsturiskajā ēkā Miera ielā 25, Rīgā. Meistarklasēm tiešsaistē varēs sekot ’’Balanas Classical’’ mājaslapā www.balanasclassical.com.